Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Íme a kép jobbra áll!
Jooooooestet
csak vendegseg volt nalam, nem ertem ra de mar itt is vagyok
sziasztok 2007 2008 z 750 hez vásárolnék hasidomot ati275@freemail.hu
Eltűnt a társaság mint az aranyóra... vagy csak én vagyok láthatatlan?!?
Egy jó nagy hátbavágást egy péklapáttal?
Hello!
Nincs középen. Függőlegesen kell, hogy álljon, de a közép síktól jobbra kicsit. Ez így normális.
Én úgy látom hogy nincs középen de nehéz megállapítani így.
Majd este kiderül remélem.
Addig is kösz
Ez a telefonomon volt,csak ennyi látszik, a többit este!
Köszi szépen
Hali Lac!
Már bontom is el azonnal az elejét! Mikor aktuális lesz a tükör szóljál,és +beszéljük!
Este ha hazamegyek meglesem a rugót+teszek fel képet,reggel az eső miatt ma nem mocival jöttem!
Üdv.:Zsolt
Sziasztok! Van egy 2008-as Z1000-em, a télen szeretnék a kipufogóval vmit kezdeni. Milyen dobot, vagy beavatkozást ajánlatok. A Bódis-é most jött ki, de az még annyira nem nyerte el a tetszésemet. Ha tud vki, vmi jó ötletet, vagy dobot, írjon. Köszi
Horizsoo!
Köszi a felajánlást. Ha neked tényleg nem kell, akkor lehet hogy egyezkedhetünk. De az majd csak az utolsó fázis.
De vevő lennék az első lámpádra és a komplett faridomodra is .
Haló!
Valaki fel tudna tenni egy olyan képet ami úgy néz ki, mintha a hátsó kerék felett benéznék a rugóra (pontosan hátulról)? Mert az enyémen a rugó eléggé jobbra van. Annak úgy kell állnia vagy pont középen? Mert ha középen, akkor nálam valami nagyon nem f@sz@.
Nagyon vicces. Nagyon.
vasarnapi meccsnezes lefujva
dehogyis mar kitalaltam, hogy mit kaptok
Jól van majd egyenlítek.
Vagy azt, hogy Borsó jelenség van és továbbmennek, kóstolgatnak..
(vagy csak meg akarják keresni a bódogságod okát, hátha az ágy alá, vagy a szekrénybe rejtetted.. )
Ha jól sejtem,beljebb van a'..

te aztan szeretsz is enni, ahogy lattuk az ehenkoraszokat meg amugy sem szeretem
De hát miért nem. Simán mehetünk, ha jó a kaja.
felolem barmikor johettek volna, csak valami "ideologiat" kellett gyartani, hogy miert kell mindenkinek egy idoben egy helyen lennie
meg szerintem nem lett volna kepuk egyszeruen azt mondani, hogy sussek/fozzek nekik valami finomat, ok meg atjonnek kajalni
Azért komoly világot élünk, nem?:
Többmilliós költségvetésű filmforgatásra és szintén vagyonokat és a 10-20-30 focistát megmozgató játékra van szükség, hogy levegő együttrontását legyen mire fogni...
Az idézet neked szólt. Holnap csinálj reggel egy önportrét és megítéljük.
reggel 7kor, kontosben, kakaoval a kezemben
eleg fura izlesed van vagy! az idezet nem nekem szolt
"Aki szép, az reggel is szép".

Ez a film Csucsról szól? Csapos.