Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csucsu melozni ment, csak volt egy kis aramszunet indulas elott es panikolt
ezek szerint te gyori vagy?
Biztosan úgy lesz hiszen tényleg nagyon normálisnak,és korrektnek tűnt amikor telefonon egyeztettünk!Csucsu mit csinálsz itt felénk!?
kerestem a sajat motoromrol, a gyari sarvedovel kepeket, de nem talaltam olyat, amin jol latszana, hogy milyen az "egyenes". Robinak igaza van, egyszeruen menj vissza vele es ott legkesobb el fog dolni, hogy jo-e vagy sem remelem igaza volt, es szo nelkul kicsereli a gyarto
Nna irány Győr

mindenkit csókoltatok, kiváltképp a trombitáló királykisasszonyt, aki megint segített nekem, úgy hogy nem is tudja
Köszönöm,és még egyszer is bocsi!A sárvédőt meg eltudtam dönteni,hogy nem áll jól azért is vettem le!
I love ELMŰ
Ééééééés van áram
semmi baj nem vagyok haragtarto
BOCSÁNATOT KÉREK HA ÍZLÉSTELEN VOLTAM!Nem volt szándékomban megbántani senkit! Bocs!1000X
Azt nézd meg, hogy felfekszik e rendesen a lengökarra, illetve jól van e csavarozva. Hasonlítsd össze az enyém képeivel, hogy hogyan áll. Ha mégis ferde, akkor mindenképpen javaslom, hogy beszélj a Csabával. Szerintem kicseréli neked, és rakasd fel vele. Nekem is Ő rakta fel. Ingyen.
elhiszem, hogy ezt viccnek szantad, de eleg szarul sikerult
amugymeg talan komolytalannak tunok, de az meg mindig nem annyira szomoru, minthogy nem tudod eldonteni egy sarvedorol, hogy jo, vagy nem jo... de semmi gond, majd pillazok tovabb es adom a szoket
Robis én is e célból szeretnék rá,mert sajnálnám tönkrevágni a rugóstagot!
Borsó én abszolút szőr ellenes vagyok bizonyos helyeken , ,de a gumi oldalán nem zavar!
A sárvédő meg azért kell, hogy ne szarozza össze a rugóstagot.
Nem tudom, mi lehet a baj, mert ugyan azt a sablont használja. De tényleg a legegyszerűbb ha elgurulsz hozzá és megmutatod neki. Meg fogja oldani hidd el.
Hát igen nekem az nem volt meg,és rettenetesen zavart!
Hölgyeim,és Uraim Holnap felteszem újra és rakok fel róla képeket,és akkor kiderülhet hogy egy béna faxnis pasi vagyok! Robis egyébként a tiéden tényleg rendesen áll!
A lényeg a szimmetria
Bocs, mellé olvastam. Az oldala nem kopik. Ha szabályosan áll, akkor nincs gond. Pl úgy mint az enyém.
Még szép, hogy beleér. Olyan szoros a sárvédő, hogy az ujjad nem fér alá. A szőrök majd elkopnak. Legalábbis ha használod a motort és döntöd is, akkor biztosan. Látod a képet, az enyémen nincsenek.
szerintem, de tenyleg csak "okoskodom", a szorokkel ne torodj
leginkabb, mert azok ca. 1,5 cm hosszuak es azokon ugysem motorozol. illetve az csak annyit jelent, h tenyleg passzos, de mivel a kerekkel egyutt mozog, igy nem fog beleerni
Hali!
Nekem a gumi oldalán lévő szőrök simán beleértek a sárvédőbe,hiába állogattam amennyire lehetett!
nem is volt mit visszaadni
max Knapet orul most , hogy hatha behajthatja a fenekelest sajnalom, hogy nem jossz, de persze kesobb is megerkezhetsz, mert hosssszzzzzzuuuuuu egy ilyen meccs, joooo sokaig ebren leszunk
na most visszakaptam. Borsó, mikor pótoljuk be?
ketten már biztosan
jolvan
akkor legalabb ketten leszunk