Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor meg tuti rossz cimre jonne, hacsak nem visz a hatso ulesen valaki engem
a motor ugye nem nalam lakik
Hát a motorozásba ha nem szólna bele a családi meló akkor érdekelne. Az este meg majd a hazaéréstől függ.
Én reggel 7re gondoltam, hogy motorozunk egy jót...
kickoff 22:00kor van, csak (filmnezes fedonevvel) elojatek is lesz
Akkor talán esélyes a dolog, de nem 100%. Mert szobat vasárnap lennt melózok a Faterommal a nyaralóban (Tamási). S nem tudom, hogy végzünk és jövünk meg.
Version kerdese jogos
nekem TE ne rendelj oda senkit hajnalo 7re, mert biztos pokoli szarul nezek ki es ugy megijed szegeny, hogy meg annyit se fog irni a forumra, mint eddig
Itt Houston. 1900. Vetted?
Hallo, itt Houston!
a tervezettnek megfeleloen varjuk landolasat vasarnap keso delutan/este
Jaa és Papale helyesen írva. Van is erről egy jó poén a filmben.... "arra a kis időre nem tök mindegy?"
Hát ezt majd meglátjuk, de este vagy reggel? ettől függ elöször is.
Vicceskedünk, vicceskedünk?

Vasárnap 7kor jelenésed van! Csak, hogy tudd.
Houston jelentkezz! ŐŐŐ aszt hiszem valami van a szélvédőn, valami kék szerkós ürge nagy S el a melkasán
Legyőzhetetlen a magyar címe. A pontos évre nem emlékszem, az amerikai gazdasági válság idején játszódik Philadelphia-ban. Az Eagles mélypontra jut és új edzőt hoznak. Ez a csávó nyilvános válogatást tart, hogy új embereket szerezzen a meglévő csapat felrázására. És ekkor jön a több mint 30 éves Vince aki csapos úgy amúgy. Ez egy megtörtént esemény. Ha rákeresel a névre Vince Papali vagy a film címére Legyőzhetetlen akkor találsz több infót, de a poént nem akarom lelőni. Mint film is nagyon jó, és amerikai focis témájú. Szerintem tökéletes bemelegítés egy Jets - Patriots meccs előtt...
Az miről szól?
meg nem
annyira fel voltam dobva tegnap este, hogy a konyvbol is alig emlekszem par sorra egy filmet keptelen lettem volna megnezni egyedul reszemrol rendben van a vasarnapi filmnezes aki akar, az jojjon 7 korul, akkor 10ig (kickoff) csak vegzunk egy filmmel is
max megcsomorlunk az amcsifocitol
Megismerkedtél már Vince Papali-val? Van egy olyan ötletem, hogy vasárnap a meccs előtt megnézhetnénk közösen. Már ha érdekel valakit rajtam kívül, igaz én már kb 10x láttam...
Nem is morgok... csak ekicsi...
hat jobban szeretem, ha nem morogsz
Elállt az a patek eső... most már csak száradjon fel és akkor egy kicsit lenyugszom...
csőőő.milyen 25öst vettél? eldobtam apám düviljét...lábtartó letört,idomok para meg az első felni picit megütödött...de még ki lehet görgőzni,bőven... a ktm pedig kész van
Én sem vettem rossz néven.
Szóval akkor Balatonon nem esik?
OK, nem is azért írtam, de ma olyan szar a hangulatom, hogy gonoszkodnom kell.
ugyanaz az szar. A lényeg hogy mindenki érti mire gondolok. Velem senki nem fog szórakozni