Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor valamit elszúrtál a felrakásnál. Nekem is tőle van, Ő rakta fel, és szebben áll a gépen, mint a gyári.
Kell vennem egy laptop lámpát itt kinnt a teraszon sötétben szarul látom a bill.-et,ez látszik is a hozzászólásaimon!
Ez nem jó a Z-hez, El is adtam. A ZR7-hez való.
http://www.hesa-motorsport.de/...
Ez van a kollégám régi Z-jén. Jobb mint a gyári és van fém kőfelverődés védője. Olyan 200 EURO mindennel. Plusz fényezés. Kérdezz rá, hogy jó e az újra is. Én majd rápróbálom az enyémre.
meg csak 25e km van benne
nekem nem a haz falanak van tamasztva a motor, hogy akkor ulok fel ra, amikor eszembe jut es nem mellesleg miniszoknyaban es tusarkuban eleg nehezkes motorozni
Máe korrigáltam,és most csak az inex ver bele a kartellba!
Késchőő...
A hasidom eláll a keréktől? Akkor ott valami tényleg nem stimmel...
Természetesen a sárvédőről beszéltem!
Üdv.!
Én vettem egyet a "műanyagos Csabától",feltettem de le is vettem mert nem áll jól igen eláll a keréktől asszimetrikusa nekem nem tetszik,ha kell eladó!
Lehet csak én vagyok faxnis .15+pósta klts.-ért adta,10-ért eladó!
Jóóó hát ha az én motorom is 5 éves lenne 80ezer km-el akkor már enem sem érdekelne a pöcsét...
Azért mentem végül oda mert TE mondtad. A bolt hozzáállása miatt elkerültem volna őket, de abszolút pozitív volt a csalódás.

ja és a kép....
Sziasztok!

Robis, emléxel még erre? Még Te raktad be eccer ezt a képet... Hol lehet ilyenhez hozzájutni, nameg mennyiért?
Ja, és tennél fel egy képet a sárvédődről is, pls...

Köszi

Tibi
amíg fel nem tettem,addig nekem sem tetszett igazán,de így már hiányozna!
en ugyan nem oda "jarok" - mert nem jarok -, de ott pecsetet se kapok
Mondtam neked, hogy hozzá menj. Én is oda járok.
Hát ez ízlések és pofonok kérdése, de nekem pl egyáltalán nem tetszik a Z-n a hasidom. Valahogy olyan utólagos érzésem van, az én szememnek nem hiányzik.
A gyári horror,de piszok jól áll a gépnek,én ajándékba kaptam!
Ha már motoros fórum.

Ma megvolt a 6000-es szerviz. Végül a Naked Motors mellett lévő márkaszervizes sráchoz vittem. Mint kiderült, csak helyileg kapcsolódnak, különálló szerviz. Ráadásul hamarosan el is költözik onnan.

Naszóval. Roppant szimpatikus és nekem úgy tűnt, hogy abszolút hozzáértő. Még pár apróságot kértem, hogy pluszban orvosoljunk. Korrekt áron dolgozik. Fullszintetikus olajat kértem végül. Láncot, felniket megtisztították, láncot beállították, olajozták. Levegőszűrőt is kivette, átfújta, ellenőrízte. Guminyomást, akksit. Fékeket. Hátsó kerék minimálisan el volt mozdulva a síkjából, ezt korrigálták. Kipuffogóhoz állították a mocit, most egy kicsit egészségesebbnek és egyenletesebbnek érzem a felpörgését. És igen, pecsétet is kaptam.
es igeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen
vegre megtudtam, hogyan hivjak azt az izet angolul
Mi sem könnyebb, van gyári és utángyártott. ha tufsz olcsón szépet, szólj nekem is. De a viccet félretéve, google-val beszélj és a keresőbe írd be: Z750 bellypan.
Hello
nem Csucsu volt a szerencsetlen, akivel vilagmegvaltottunk, de jot rohogtunk egymason
mi a helyzet a motorral? minden rendben? pecsetet kaptal?
Óóóóó boccsiii... akkor nem szóltam. Mégis elárultad Csucsunak hol laksz és beállított?
Szép estét Mindenkinek!