Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de komoly a kecod,, albérletet nem adsz ki,,,?
azaz
szerzek is egy kakaot, az kell ilyenkor a lanyoknak meg egy kanape, kockas pleddel , csak az most nincs keznel
igen. ez összebújós idő :o)))
a héten akartam betonozni. jövő 7 lesz.
hegyes váras erdős. magas létráról dunás. :o)
nagyon romantikus
mikorra tervezed a HAZ tetejenek epiteset?
Dunapart vagy hegyoldal panorámával?
fenykepet!
csak fogok. azon lennék, hogy minél hamarabb, de az eső miatt épp a sátorban ütyködök :o)) netes sátor 3G-vel, árammal.. végülis, ha kiállok már fürdőm is van
a rádiókabaréjuk jobb lett :o))
Halló, Te arrafelé laksz?
Anno én is a Kossuthot hallgattam, ha hosszabb úton hallgathatnékom volt (vagy Satriani, az mindig megfelel), mert nem ócska reklámok és hasonlóan "jó" zene társul hozzá. Azóta azt hiszem megreformálták kicsit, gondolom mert a egyes témák túlságosan a valóságról szóltak, aztán manapság arra nincs semmi szükség.

Az első mondatod ott van a szeren ffi szemmel is..
kismaroson i esik még. innen megy arra. tehát még egy óra eső tuti :o))
ha MOST esik az eso, de te csak delben viszed a motort szerelohoz, akkor miert morogsz

dehogyis retro de ott legalabb informacio is van ket zene kozott
Retro kocsikázást tartasz? Kossuth rádió... huhhh... vízállásjelentés volt már?

Délután 1re viszem a mocit szervizre és most itt Vecsésen esik az a kurva telibevágott eső...
Mi a helyzet?
befele jovet hallgattam a Kossuth radiot, es amikor bemondtak a vasuti hireket, felhangositottam a radiot
Jóreggeljóreggelt!
Tíz évig rugtam a labdát. Még ifjúsági válogatottba is kaptam meghívást. Kapus voltam. Legutoljára az NB II-es pénzügyőrben edzettem, de egy baleset nyomán abbamaradt. Aztán kezdtem az amerikai focit. Teljesen őszintén mondom, hogy a magyar focitól, bár sokáig a része voltam, hányok. Az igazán jók, vagy jól manageltek elmennek külföldre. Azt már írtam itt is többször, hogy leutaztam a Szombathely - Arsenal meccsre. Roppant tanulságos volt élőben. Ahogy a tegnap esti meccs is. Úgyhogy én nem nézek magyar focit. Nem is szeretem. Ettől függetlenül mostanában többször is játszottam különböző csapatokban. Mint kikapcsolódás továbra is szeretem. Barátokkal. A külföldi ligák az már más tészta. Vagy egy EB, VB. De az életemet akkor sem igazítom hozzá, kiábrándult vagyok sajnos.
Hello Mindenkinek
' reggelt!
CSUCSU?
Ezt semmiképpen. Nem kell lebecsülni semmiféle sportágat.
A labdarúgást kiváltképp nem
Basszus mire beírtam már 2-0
na most hagytam abba a meccs nézést
Hát én optimista vagyok , gondoltam na, hátha majd most
na jó lehet hogy hülye is mert bízok de nem érdemes 0-1
Milyen meccs? Ugye nem béna soccer-t nézel úr?