Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A Dallasról jut eszembe egy ismerősömnak támadt egy olyan ötlete, hogy rendezzünk egy Dallas bulit.
Ami abból áll, hogy nézzük a filmet és mindenki iszik, amikor a filmben isznak...
Vajon hány részt tudnánk egy este megnézni ?
te is lattal villanasokat bakki, el se hiszem Robis is ezzel jott, de szerintem nem volt semmi
lehetnek en Samantha
Mizu SERIF!
Lenyomod poliszt ? elárulom kis Z-nek sem ellenfél RS skoda
csak forgalom kell, vagy ha nincs le kell húzni a pályáról
Borso nem figyelted hogy nyalom a fagyit , ne szomoríts el .
Délelőtt bele-bele olvastam ebbe a törzsi villongásba isteni volt , mint ha újra játszanák a Dallast
FIGU
en nem vicceltem
adjak egy szamologepet vagy a levonas az jol megy amugyis
Hi mindenkinek!
Imádom a nőket , és irigylem, hogy ilyen komoly problémáik vannak ,
és kedves Zsanett hidd el nekem, a férfiak többsége ismeri nagyapám kedvenc mondását miszerint:
"a nőket meg se kell próbálni megérteni, úgy kell szeretni őket ahogy vannak "
végül egy tényre hívom fel a figyelmed Zsani,
ezen a topikon a tagok jelentős része személyesen ismeri egymást ,
és nem ritkán napi kapcsolatba vannak fórumon kívül is ,
tehát felesleges bemutatnod Borsot !
FIGU
Viccölökk teee... ne szivass! Most én osztok szorzok. De leginkább osztok és kivonok... vagyis le...
osztok szorzok ...
sajnalom, nem megy
Képzeld magad elé Figut. megvan? Most képzeld el ahogy eszi a fagyit. Ez is megvan? Naugyehogyugye...
maragggyaaaaa maaaaaa
eloszoris nem tudjak, hogy mi a fraszon rohogok hangosan, mikozben a monitort bamulom , masreszt ezt mi tenyleg rendeztuk - legalabbis szerintem - Zsanival
majd vasarnap kitombolhatod magad, kozvetites kozben
miert? mit csinalt kozben
Ha te ezt szeretnéd hinni... de szerintem már szervezik a szabadcsapatokat odaát... tudod az eldugott topicban amit senki sem olvas és nem mondjuk ki a nevét...
Figu múltkor mellettem ette a fagyit... azóta nem félek senkitől és semmitől...
béke van
Na elég volt ebből. Béke legyen. Bírom a szőkéket. Nekem is van három is otthon.
Akkor éhen maradsz? Én nem félek semmitől...
a Kigyokat etetni veszelyes, ezert TILOS
Ez egy nyilvános fórum és most már végre azt is megtudtuk ( köszi Zsani ), hogy Borsó egy rohadt aljas pletykáló kígyó aki ráadásul kétszínű is. Remélem pontosan idéztem...

Röhejes az egész, hagyd a pélóba. Nem ér egy agysejtet sem...
Sziasztok!
Mi zajlik itt ?
Próbáltam felvenni a fonalat a korábbi oldalakon, de nem megy.
Lehet hogy jobb is ha nem értem...
Jónagyot. Elkészült a sleeper. Megint. Vagyis újra. Szóval végre. Most már tényleg minden patent.

Hazafelé az M3-on az autópályarendőrség RS Octavia-ja úgy érezte, hogy itt az idő most vagy soha és 3 motorost kergetett. Szánalmasan vicces volt. Beálltam mögé és majdnem toltam le. Aztán integettek, hogy maradjak le. Hangosan hahotáztam... GSX-R volt kettő és egy R-1 ha jól láttam.
Szívesen! A véleményem továbbra is tartom. További kellemes napot.
Nem szeretném. Szeretem
Bár jobban szeretem, ha én őket, de tudod, kell a változatosság. Néha még holdfényes sétára és hajnalig tartó beszélgetésre is ragadtatom magam, ha különösen perverz hangulatban vagyok
Szeretnéd, ha lányok streccs latexben elfenekelnének Téged?
Akkor is bunyó
Nem baj, azért még elfenekellek, csak azért mert jó.
Igen, így van. Megbeszéltük :)