Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sejtettem, hogy rossz vege lesz, ha megszolalok
Azt a fenekelést nem úszod meg, cicamica.
el is varom mostmar, hogy vegre megjelenjetek valami forumos osszejovetelen
vagy te vagy ott, vagy Robis, de egyutt csak egyszer voltatok lathatoak vagy lehet, hogy ti kulon talalkozgattok
Na, na
csak óvatosan, jön még kutyára úthenger
Ezt figyelemfelkeltésként rejtettem a sorok közé, de úgy látom még ez sem elég...
Csak Neked tűnt fel...
go-go lanyok is lesznek ez egeszen uj informacio
Hát úgy kell nekik...
Lemaradnak minden jóról : koktélshow, go-go girls, kerti tó ásás, stb...
Csucsura majd lecsapunk egy-két koktél erejére , persze csak olyan mértékben, hogy nehogy összekeverje a hivatást a szórakozással...
az a ket pacak valahogy mindig kihuzza magat a kozos mulatsag alol nekem kezd ez kisse furcsa lenni
az elet CUDASZÉP
ugyfel szamolta magat, a gyarto megallt es most megy a siras-rivas, hogy azonnal, de rogton, mert a gyartas leallasa - allitolag - orankent 200.000be kerul euroban en ezt ugyan nem hiszem, de azert megallnek egy kicsit en is
Szuper , azért az sokkal jobban hangzik, mint ami az imént Petiből kijött...

Azt azért megkérdem, de nem sokszor , hogy a többiekkel mi a helyzet?
Nem kizárólag azokra gondoltam, akikkel már szerencsére személyes ismeretség van!
Ennyire szégyenlős mindenki vagy ennyire nem ér rá senki szombaton egy kis lazításra?
Figu / Robi már sajnos felmentve...
Kivételesen... ez tetszik... Na én lefaroltam. Jót ne halljak! Pápás
Majd szombaton csapkod meg a Bacardi gyömbér illata:) Csapok egy kis show-t a kertben nálad.
Úgyis régóta ígérem.most minden együtt van, világos, szabadtért, ti...minden ok lesz
Banyeg ennek még a bukéja is megcsapott...
Hogy vagytok huligánok és huligániák?8ez utóbbi a Borsó)
Böff...pffffhhh..böff....

Ehhe:) Rizseshús koviubi kenyér kombo...:) fasza volt
Szerintem kivételesen mindenki dolgozik Rajtad kívül...
Huhhh de pörög a fórum! Úgy látom kell valami motoros téma... de nem tudok...
Asszem uzsonnára káposztástésztát eszem. Az olyan jó...
Ezek mindent így csinálnak. Ezért fogják végül leigázni az egész világot. Vagy ezerrel, vagy sehogy.... láttam már korábban a csávót. Elég kamu gyanús, de ha igazi akkor beszabehu...
kulturalis ajanlat 2.
Sungha Jung - 8 eves
Na akkor majd kifaggatom, mert nekem van egy csaj akihez járok időnként, de mostanság kezd flegma lenni, meg elég nehézkes az időpontegyeztetés.
en meseltem, azt hiszem, hogy volt nalam es nagyon szepen osszeszerelte a nyomi kis testemet
arrol inkabb ot kerdezd, mennyire jar hazhoz, de nem tul gyakran, ha jol emlekszem. ha a gyogykezelo intezmenybe be lehet menni hozza, feltetlenul meglatogatnam neha
OK. Tenksz! Nem én lennék az "áldozat", de bármi előfordulhat. Kivéve az ember ülepe...
Hát sajna nem állítom h megyek szombaton, sőt most úgy áll h inkább nem sajnos ,
írhatnám h melózok, de nem kb 2-3 hete elmaradt 1 kerti sütögetésünk és a mostani hétvége volt az eső nap,
tehát azóta erre gyúr mind haverom, én leszek a főszakács stb .
Ettől függetlenül beszélhetünk róla bármikor, mail, teló, és összefuthatunk személyesen is.
A fórumról senki nem jár hozzám de referencia azért akad .
küldök mailt
FIGU
OK! Písz...