Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gyere el velűnk oktoberben a gizgaz team-mel megyűnk megint erdélybe gyergyora,, jo lessz,, tavaly télen gyergyon,:)
Csucsu, ha az OMW-hez mész, akkor lehet, hogy nem találod meg. Inkább OMV rendezvényt keress.
Hát azzal most SAJNOS SEHOL, de már a GG topicban is akartalak zaklatni ezzel, Télen mehetnénk egy komolyat csapatni. Újítottam egy 125ös KTM-et.
semmi extra,, megyek egy kört a motoroddal,,,, de terepen,,
Nagyjából mindig ott vagy? Merakkor ha olyan van, egyszer-egyszer elmegyek alkalmatlankodni, legfeljebb rokonlátogatok is egyet.
MICSODAAAA?Most nézem h hétvégére talajmenti fagy meg minden ilyen rémisztő dolog?
Ok, menyivel tartozom?
Nagyon nagyon komoly show-t raktunk össze egy barátommal/kollégámmal, tegnap azon röhögtünk, hogy mindenkit megXXXunk ezzel a show-val, hátha egy évig ingyen tankolunk.
helyszini időjárás jelentés a balcsirol, az ég felhös de jo idö van , esni nem fog garantálom,
allitolag jo ido lesz, ezt mondta reggel a Kossuth radio
sajnos biztosan nem megyek, mert dolgozni kell nekem is, de kedves, hogy gondoltal ram
Pfff..remélem délután azért jobb idő lesz.Ma veretek le a Balatonra egy OMW rendezvényre melózni, és sztem idén az utolsó balcsira menetelem ez. Nem bánnám ha még tudnék csobbanni egyet.
Borso velem tertasz? A többieket azért nem kérdezem, mert úgysem fürdenek
igen
mar hogy a bubanatban veszithetnel el
nem vagyok en olyan pasi-miatt-elveszos lany
Igen, azon gondolkodtam, mi történt veled? Lehet, hogy elveszítünk? Legalább motoros
Ez annyira nem jó poén ám. Illetve tegnapelőt 1x jó volt.
és ha a takaro alatt pukizok az nem jo,,,?
ez a terv
en otthon leszek, neked meg max. ket sarokra elore bemondom telefonon az utat
MIATTAM
en voltam a hetfeju sarkany es rosszat almodtal mondjuk ezt nem csodalnam
jobbulast a jelek szerint en aludtam helyetted is, mert 40 percet meg rahuztam reggel
Ezt sztem túl is tárgyaltuk.
És a foci pont egy olyan dolog amiről eljesen felesleges beszélni.Vasárnap akkor bandázunk?
Egyéniben nyomod?
Á nem, mindíg 6:25-kor kelek, de miattad csak forgolódtam. nem tudtam aludni.
Helloka
mi a baj? kitettek a jo meleg, puha agyikobol?
jobb reggelt
jöhetsz. elférünk. pukizni azért majd menj ki, ha nem esik :o)
kakaot innék... meleg kakao... na lehet legurulok varesz bolt.. bár ott csak hideg lesz...