Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó reggelt.

Borsokám, a túrógombócban valami altató volt?
Reggelt! Nem tisztem, ráadásul ez egy nyilvános fórum, nem tudni ki olvassa. Majd ő elmondja.
A szombati amerikai autós összegyűlésen készült két videó rólam. Pontosabban a kis talicskáról...

http://www.youtube.com/watch?v...

http://video.ha
on.hu/members.b...


Csak úgy...
Jó reggelt, mi történik Borsóval 9-kor?
Jóreggelltteettt! Egy jó nagy kalappal! 9kor szorítunk neked!
Többiek? Hatott a méreg?
Jó reggelt!
Joreggelt
Azért belejátszhat a fogyasztásba a más jellegű használat (nagyobb távok egyben, stop 'n' go nélkül), de az tény, hogy a legjobb, 4,8-as átlag Szlovákiában, ottani benzinnel volt, nem itthon, így ez nem ellenvetés akar lenni.
Gratula!
Rovinj gyönyörű hely megerősíthetem szívünk csücske!
Szegény kedvesemet nem direkt hagytuk ám a kereszteződésben... Tyűűű, érdekes lett volna vőlegény nélkül megérkezni... Köszi Robis, hogy megmentetted!
A macskakövön sokat meditáltam, de aztán gondoltam, hogy az alagút miatt csak érdemes lenne...
Szívesen máskor is. Csak féltem, hogy azon a nyavajás macskakövön eldőlünk, mint egy zsák és akkor megnézhettük volna, amit Csutkától kapunk. De jól jött ki minden. Na megyek viszem haza a sógort.
megerősítem, a gyáriot felejtsd el. Drága és szerintem ronda. Szigethalmon van egy készítő, aki olyat csinál, amilyet akarsz. Minta, forma, stb.

Itt a linkje:
http://www.tankpad.hu/tankpad_...
És ezek csak minták.
Feketén nem fog jól mutatni,mivel átlátszó,és a ragasztási nyomok látszani fognak napfénynél,ez saját tapasztalat,de Lac-is megerősítheti!Feketére inkább valami nem átlátszót rakj!
hat igen ilyen hamar cimlapra kerut a Zeeeeeeeeeeeeeeee
Motoroznak, hogy segíthessenek
Kep Nálunk rendhagyó módon nem kimondottan a szórakozás, közös kalandozás céljából, hanem karitatív jelleggel szerveznek e hónap végén motorostúrát. Az akció célja a székelyföldi árva gyermekek megsegítése.

Egy magyarországi motoros, Bujdosó „Ja­nó” János negyedik éve szervez dévai végál­lo­mással egy több száz motorost tömörítő se­gélytúrát. Ehhez a karitatív jellegű él­ménytúrához csatlakoznak idén első ízben ud­varhelyszéki motorosok is. Ifj. Pálffy Béla szer­vező számításai szerint vidékünkről leg­alább 100 motoros indul Dévára szep­tember 20-án – az akció jelmondata szerint – „egy tank benzin árával támogatni az ár­vákat”. Az ő motorjára szerelt, saját maga készí­tette „kincsesládikóba” minden részt­vevő beleteszi egy tank benzin árát. U­gyan­ezt megteheti az is, aki nem megy ugyan velük, de az említett dátumon reggel 8 ó­ra­kor kint lesz a Márton Áron téri in­dulásnál. Szimbolikus ösz­szegről van szó, hiszen az egy tank ben­zin ára lényegében azt az össze­­get jelenti, amit a segíteni vá­gyók lehetőségeik szerint erre a cél­ra szánnának. Pálffy elmondta, hogy a pénzt a szo­vá­tai Szent János A­la­p­í­tványnak szánják. Dévára ér­kez­ve csatla­koznak a ma­gyar­országi mo­torosokhoz, majd egy kem­pinghelyen tábort üt­nek. A gyer­mek­ott­hon lakói mű­sor­ral fogadják a túrázókat, majd délutáni prog­ramok következnek, este egy-két koncert lesz, vasárnap pedig egy Böjte Csaba által ce­lebrált szentmisét követően indulnak is vissza. Ifj. Pálffy Béla évente megrendezné ezt a segélyakciót elsősorban a székely­földi árva gyerme­kek támoga­tá­sára. Mint el­mondta, az ak­ciónak má­sod­la­gos mon­da­nivalói is van­nak: a moto­ro­sok­ról kialakult köz­­vé­le­mény megváltozta­tása, illetve ta­lál­ko­zás, kapcso­la­t­ápolás az a­nya­or­szágbeliekkel.

Az egymáson segítés a fontos
Ifj. Pálffy Béla egy éve súlyos motorosbalesetet szenvedett, amit kis eséllyel, de nagy szerencsével túlélt. Akkor határozta el – mivel nem lehet véletlen, hogy életben maradt –, maga is más szemszögből közelít a motorozáshoz és embertársaihoz. Voltaképpen az egymáson segítés, az együtt­lét az, amiért ezt a túrát idén első ízben, de a jövőre nézve sorozat jelleggel megszervezi – tette hozzá az egyébként frissen végzett szobrászművész Pálffy, akinek egy munkáját, a turulmadaras kopjafát a sportcsarnok közelében láthatjuk.

Kudelász Nóbel
Szia Csutka!
Nem is tudtam... de jo volt nektek( monnyuk enis igy kepzelem a naszutam )
Orommel jelentem, hogy a Z nagyon jol viselkedik
Hello!

Tankpadot szeretnék venni a Z-re és az érdelkelne hogy érdemes-e a gyárit megvenni? Valakinek esetleg van gyári,és tudna róla képet feldobni? Neten sehol sem láttam hogy a gépen az hogy mutat....
Ill. a rendszámtáblatartót és indexeket(vagy csak simán a burát fehérre) is ki szeretném cserélni, ki millyet ajánl?
...tankolástól tankolásig...
Sziasztok!

A benzin-témához egy adalék: a horvát ill. az osztrák benzinnel Csutka kicsiZé-je 300 km-t ment el tankolástól tankolástól (15 l). Magyarországon 210-220 km után már erősen hisztizik az utolsó 'pöcök'!

Pfff, fantasztikus túránk volt! Éljen a horvát tengerpart, meg a Dolomitok! Meg a Zé (remélem, zizi nem hallotta meg...)!
Kösz Robis, hogy kimentettél a motoros felvonuláson! :)

Üdv!
Herr Csutka!

(ne aggódj, kedvesem, kicsiZé-d jó helyen van...)
Olaszország
Horvátország
Nagyon klassz volt, először lementünk Zadar mellé egy szigetre, ami nagyon nyugis volt, de a víz nem volt valami meleg, így aztán elmotoroztunk Medulinba, ahol homokos tengerpart van sekély, langyos tengerrel, és mint kisült, medúzákkal, amelyekről kisült, hogy tényleg csípnek (nem is kicsit), így megint költözködtünk Rovinjba, ami maga volt a tökéletesség, szuper ott a tenger. De nekünk ez nem volt elég, és elmotoroztunk a Dolomitokba, ahonnan tettünk egy kirándulást Velencébe, majd megmutogattam kedvenc hágóimat, ahol olyan meleg volt, hogy majd megsültünk... 2000 m felett. Hó most nem volt... (Hja, és a Pordoi hágó 33 hajtűkanyarját május óta újraaszfaltozták, úgy látszik nem volt elég jó a minősége... ) Kedvesem meg kezd Z-fertőzést kapni, még a végén megszereti az ilyen szeles csupasz motorokat.