Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te tudod, hogy én tudom vagy nem tudom? Biztos vagy te abban, hogy tudod?

Bár a kérdés inkább úgy lehetne helyénvaló, hogy érdekel-e téged, hogy én tudom-e, illetve, hogy ha tudom akkor honnan tudom...
te mar csak tudod
Kockás? Inkább morzsi, nem? Vau vau...
Swinger klubban is lehet zártkörű bulit tartani...
Hát én is ezt mondom. Te csak a miénk vagy.
nah nah
A Borsót bedobjuk a közösbe?
jon meg kutyara villamos

Az ember élete csupa titok... nem minden arany ami fénylik... kutyából nem lesz szalonna... stb...
te meg honnan tudsz ilyesmirol
hat igy tuti, hogy vagy a konyhat fogom felgyujtani, vagy anyagilag tonkremegyek az etetesedben
Ha még egyszer egyszerre írunk akkor jössz egy fagyival... a fogadásban elvesztett vacsora mellé...

Jóestét...
Mostmiért? Legközelebbi Z találkozót egy swinger klubban szervezzük... gruppen parti rulez...
joestet
Erre már én is gondoltam, csak nem knapetel egyszerre.
Nem várok!
a kovetkezo Z-talalkozora masolok mindenkinek egy peldanyt
Személyes átvétel nem lehetséges?
pdf es elokeresem, megnezem, h fel tudom-e tolteni valahova, ahonnan leszedhetitek
egy jo vezeto tudja, hogy kire mit lehet/kell/szabad rabizni. pontosan meg kell mondani, hogy mit varsz es lehetoseget kell adni a bizonyitasra
Borso, az a CD-s szerelési leírás hogyan kapható meg? (fáziskésés ) Pdf-ben van a lemezeden?
Szerintem általánosan az a helyzet, hogy ráfarag, aki a saját dolgát másra hagyja, biztos nem úgy sül el, ahogy szeretné. Vagy azért, mert az alany nem alkalmas, vagy azért, mert maga az illető elvárásai/azok ellentételei nem reálisak.
Te amolyan lehetőleg magára (munka) támaszkodó, csapattársakat jól megválogató, 'járt út' típus vagy? (laza értelemben, nem beskatulyailag)
Akkor csak egy jó munkafelügyelő kell és máris nyert ügyed van.
ertettem, h erre gondoltal, csak ehhez en nem vagyok, azt hiszem, eleg kalandvagyo
a hajnalban keles es az allando felugyeles az alkalmazottakra nem feltetlenul az en vilagom. szervezkedni szeretek, nem felugyelni