Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasztok!
Szuper volt a tegnap , köszi Csutkának és Andrásnak , illetve akik emelték az est fényét és jelen voltak.
Hazafelé 1 nagyszerűt rodeóztunk még Petivel hát az is kurv@ jó volt .
Félelmetes ahogy az a csatahajó kilő
FIGU
Szevasztok



Sajnálom h tegnap nem voltam ott már előbb, és nem maradtam tovább. És így utólag köszönöm a meghívást, és a vendéglátást a Csutka családnak
Koszonom szepen
neha tanakodok, hogy motorral kellene dolgozni jarni, de hat .... ilyen ruhaban nem lehet motorra ulni, viszont jooooooo igy lenni
Nagyon csinos voltál tegnap.
hat forditsd fejjel lefele ezzel szerintem elintezettnek tekintheted a dolgot
Kaptam megint egy kis fordítani valót, de megpróbálom ezt ma kihagyni.
Üdv.Megfáradt Emberek!
ki milyen olajat használ 2007-utáni kicsi Z-ben!?Nekem a kereskedésben Silkolene-t öntöttek bele!
de te tegnap a mai helyett is dolgoztal, nem?
akkor meg tessek csak szepen csondben szunyokalni en is csinaltam ma mar kb minden mast, csak nem dolgoztam tobbek kozott apam meghozta az eltett lecsot, ugyhogy remelhetoleg mar nem halok ehen a telen
Hát nem nagyon látok és meg is vagyok halkulva. Ma nem leszek nagyon produktív.
oooo, ezek szerint meg eletben vagy
en mar majdnem leborultam az asztalomra alunnyi
Teljes mértékben. Minden tisztelet az övé. Mellesleg ki sem látok a fejemből, olyan fáradt vagyok. Negyed egyre értem haza. Az útra már nem is emlékszem, csak arra, hogy a ház elé kanyarodok. Olyan ez a Pögó, mint a jó fuvarosló, magától haza talál.
Sziasztok!
Hátha kell valakinek
Üdv: Andi
Csutka végül is motorral jött haza?
hat en hulla vagyok, de nagyon-nagyon jo volt a tegnap este
meg egyszer koszonjuk Csutkanak es Andrasnak a meghivast
Sziasztok! Na,látom jól sikerült a tegnap este.
Joreggelt
Hölgyim és Uraim, Jó reggelt, nagyon remek kis dumaparty volt tegnap este. Köszönöm. Külön köszi Csutkának és Andrásnak és a jelenlévőknek.
knapet elnézést h ode fiirkantottam csak ezt az üzifalat nem nagyon szoktam használni:) jóéjt
Nem volt buli, alig hangoskodtunk, egy jót beszélgettünk, kajcsiztunk, eljöttünk. Borsó, Figu, Robis, Csucsu és jómagam voltunk. És persze Csutka és párja volt a vendéglátó.
Haligali! Rossz helyen kérdezed. Van több olyan topic is ahol minden bizonnyal tudnak neked segíteni. Amint látod ez Kawasaki Z1000/Z750, nem Yamaha, ráadásul még csak nem is cross. Jóestét.
sziasztok! most vettem egy yamaha yzf426os cross motort! 2003as évjáratu! mit gondoltok tols mien mocii? valami tájékoztatást adjatok már köszi!mindenkinek!
Hát nem mert én itthon vagyok. Sjana nem volt esélyen menni.
Hali!Látom ma este minen keménymagos Csutkáéknál bulizik!
Szivesen maskor is
es meg mondja valaki, hogy nincs motoros tema itt
Köszönöm!