Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

es ha igen TE TUTI mondanad el SENKINEK
ismerlek ....
Oooo ez szomorú... tudni mi a baj?
Mi ez a nagy titkolózás? Bepasiztál, mi? Nekem elmondhatod, nem fogom tovább adni! Kettőnk között marad.
mi baja a nyuszkodnak?
nem arulhatom el, mert akkor meg kene, hogy oljelek
de ha az nem lett volna, a fejfajas pont eleg lenne... valami paraszt beleallitotta a baltat a fejembe tegnap reggel es mocskosul faj meg mindig
jajjj,ezt nagyon sajnálom...akkor te sem sokat aludtál az éjjel. én is virrasztottam a nyuszim mellett,mert nagyon beteg és féltem,hogy elpusztul az éjjel.
Mi volt tegnap este amit ki kell pihenni? Már ha nem vagyok vindicsgrétz... Elkezdted összevágni a három szekérderéknyi fát a télire?
kipihenem a tegnap estet ca. 24 oraja faj a fejem kisebb megszakitasokkal, ugyhogy pont elegge kezdem unni is a dolgot bevettem ket aszpirint, de semmit nem hasznaltak, v eppen csak kicsit jobb lett, ugyhogy mindjart el is megyek a gyogyszertarba utanpotlasert.
aztan lebegek szepen tovabb a fold folott
szió! na,mi a mai munkahelyi program?
Cija!
neked is!
te mar ebren is vagy?
Reggelt!
Vau vau!
brrrrrrrr
jóóó reggelt!
csingiling
Joreggelt
Visszatérve Z témához (hogy Ti mennyi hülyeséget hordtok itt össze...): holnap este lesz egy kis összejövetel nálam, aki szeretne jönni, légyszi írjon gittuschkukacyahoopontcom. (A holnap az kedd.)
Mi ez a csönd fiatalok? Mindenki gyilkos számokon agyal?

Vagy mondjam inkább, hogy vau vau?
Borso kikapcsolodott kicsit mashol is
de mar itt is vagyok mi ahelyzet? megbeszeljuk a te bikini meretedet is?
neeem ,lefigyuztam és elmondhatom,hogy a csajos 18+ topikban leledzik.
Mi történt a Borsóval? Akkora a konyhája, hogy nem talál ki belőle? vagy magára borította a hűtőt és most ott fekszik zsírba fagyva?
köszike! ....ááá,én nem parancsolgatok ....és több kívánságom sincsen ... (pontosabban egy mégiscsak van,szurkolj,hogy meggyógyuljon a nyuszikám )
évvégi prémium megrendelve! más parancs, Úrnőm?
cijjjja,drágám ...arra még egy kicsit várni kell ....de szólhatnál pár jó szót a főnökömnél az érdekemben,hátha hamarabb meg lesz a moccc.
Cijja Vicky, mikor hegyezzük már ki a TE motorodat?