Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv

Ennyit nem lehet visszaolvasni, egy kicsit eltűnik az ember és telefirkáltok vagy 30 oldalt. Pénteken megyek én is ringre.

Hajrá magyarok!
mi a helyzetm Pupakok?
mindenki alszik meg dolgozik? FIGU irt tegnap, hogy ok nyaralni mentek a csaladdal, es hogy penteken mikor randizunk a palyara menet? ROBIS, ki kene talalni, mi leszen! vagy majd megbeszeljuk szerdan, a versenyen?
Joreggelt
vezetnek a kezilabdas lanyok, kitalaltam,mi lesz az ebed, kialudtam magam, az Élet csudaszep
Semmi sértődés, csak elmentem felmarkolni a kibaszott nagy lét amit a szigeten kerestem. Egy búcsúvacsora volt a szigetes stábbal....negyon jó volt.
No, hát ha így kihalt a topikunk, mert Borsó és Csucsu elmentek szextelefonálni és knapet is dolgozik, akkor én is megyek aludni.
Jóéccakát.
Ja értelek. Asszem.
A közhely miatt elnézést, tényleg jó lenne az a törlés.
Ilyen közhelyeket én is tudok puffogtatni. Versenyezhetünk is akár.

Nem ezt kérdeztem, de azért ha érdekel elmondom, hogy nem az elmúlt, hanem a lehetséges jövőbeni történések miatt érdekel.
A szó elszáll, az írás megmarad.
Csak én nem látom, vagy tényleg nincs itt öntörlési lehetőség?
Mostmivannn? Nem lehet viccelni? Mennyire kiszámíthatatlanok vagytok basszus... Ugyan nincs miért, de akkor bocsánat.
minek az embernek ellenseg, ha itt vagy te
Úgy látszik ezek elmentek telefonálni... szép... én meg itt maradtam magamnak...
Akkor már inkább magam szeretem... már bocsi...
Láttod a megilletődöttség... nem baj, majd az esküvő után!
Tényleg nem...hogy hogy ez kiment a fejemből?
nahhh meg mielott nagyon elfajulnal, elmegyek es szerzek egy kis vacsoranak valot
10 perc, addig szeressetek egymast
paaa paaa
szexrol szo se volt
Ezt így meg szoktátok beszélni előre?
Én telefonon nem szexelek. Ennyi.
most méééé kellett lelonod a karacsonyi ajandekat? olyan kis ize vagy
mellesleg, ha felhivnal, veled is telefonalnek csak te mindig tuuuul elfoglalt vagy
Ne mentegetőzz....És néha azt is megkérdezem, kiváltképp ha van az agyamban némi maligán fok, hogy mikor csókolózunk
Aztán majd egyszer jól meglepődik, hogy igent mondasz...
jo, hat nem tudod a hatteret
hetente egyszer felhiv, megkeri a kezemet ugyhogy ennyit igazan megtehetek viszonzaskeppen csak el ne kapjanak a szulei, hogy megrontom
Jaaajjjj banyek... gondoltam ekkora labdát nem lehet lecsapatlanul hagyni...

Komolyra fordítva, hogy vagy? Sérüléseid? Motor?
Értem, csak nem szeretem