Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Stét. Még mindig nem kaptam választ arra, hogyan tudom magam törölni.
a telefon sex közben beszélgetni is van időtök?
nem is irta, csak meselte telefonon...
Akkor munka alatt kell hogy pihenjen.
Amúgy bocs hogy nem tudom, biztos nem elég eleposan olvasok vissza 5-10 oldalt ha kihagyok 2 napot pl.
dolgozni megy
Jó Pihit
kész a vas,Töki
A krav-maga az vami izraeli cucc nem?Vagy valami ilyesmi rémlik...

Na a lényeg.....elhúztam 1 hétre Balatonra...de ne sírjatok..I'll be back

Szí jú létör
tyuha! eleg kemenynek tunik
koszonom szepen!
Jesszus!
ezek utan nem csodalom, hogy ekkorara nottel de mi az a Krav?
Na akkor elmondom egy hetemet.
napi 30 kili, de minden reggel edzeni megyek H-SZ gyúrás, CS-Szo Krav maga edzés, ezek 7:00-9:00ig
9- től dolgozom, szal a atekerés "csak" bemelegítés az edzésekre, zuhany meg van a konditeremben, de a melóhalyemen is

Mostmár lehet FÉLNI HUUUUUUUUHÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
szerencsére nyugis most a meló, remélem pénteken tudok menni az utolsó kawanapra
Hát 21 ezer az tényleg sok.
Ha majdnem annyi idő micival és brinyóval akkor jól tekered a brinyót. Pályán is megy vele így?
Na viccet félretéve hát egészségesebb a brinyó az szent. Napi 30 km-et ledarálsz? Zuhany miegymás a melóhelyen van?
jo hosszu hetvegenek tunik es most bementel pihenni a munkahelyedre? vagy ott hajtas van ezerrel?
jovanna
Azért van, de én sportember is vagyok, most erre is rákaptam. 15 kili 40 perc, motorral sem rövidebb, ha hozzáveszem, hogy beöltözés, láncolás. Esőben megyek motorral, de ha szép az idő, akkor bringa. Egy év alatt lassan 21E, igenis sok.
majd mekérem az asszonyt, hogy csináljon képet, "ha ez kell kiterítem"

BRNO: pénteken mentünk 6 motor és egy autó, péntek, szombat este Becherovka parti (időnként Bolyhos is)csocsó (nem Csucsu) és sok ökörség kíséretében. Szombaton szarrá ázás az időmérőn, rövidgatyában 12 fokban , vasárnap Talma futamán fergeteges hangulat az élő magyar zászlóban szép időben . vasárnap este tízre értem haza
Mielött megkérdeznéd. Szerdán nem leszek ott szerintem. Péntek meg a melótól függ.
S miért tart vissza az hogy sok a kilóméter? Azért van nem?
arrol lehetne egy kepet kozze tenni, amint a biciklin tekersz
olyan szep nagyra nottel, ezt latni kell meselj, milyen volt Brno!
Én meg már bringával járok dolgozni . Túl sok a kilóméter a zizibe. BRNO basz-ott jó volt.
Ok, ha van rá módom ott leszek
Szia
szerdan lesz Dunlop Throphy futam, fel 2kor kezdenek a 600sok. ha van kedved es idod, gyere ki! en biztosan kint leszek, valoszinuleg Robis is jon.