Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Viccen kívül... autón csináltam, csináltattam már ilyet, de ezek a srácok varázslók... 600 ccm-es motor blokkból hoznak ki 20 % plusz teljesítményt, tartós használat mellett...
Hát lehet, hogy egyszerűbb egy márkaszervizben megkérni, hogy tegyék fel, biztos ami tuti. Mármint a garancia miatt. Amúgy pedig ha egyszerre csak az egyik oldalt csavarod ki akkor elvileg nem fog semmi sem elmozdulni. Szerintem.
Hogy-hogy elejtette a szelep az olajat!?Világít az olajnyomás lámpád!?
teletoltod olajjal
ennel komolyabban: hivd fel szerintem KingMidast, O valoszinuleg tudja a valaszt. motorszervize van es az adatlapjan biztos ott az elerhetosege
Nemtooom
Egyszeruen nem veszi fel a szelep az olajat.
Ha levego kerul a rendszerbe azt, hogyan kell kiuzni?
Szereny nemPerverz velemenyem szerint egyszerre max 1 csavart szedj ki, es kozben tamaszd ala a blokkot, kulonben megfeszulnek a tobbi csavarok es akkor adnom kell neked helyette masikat
Szerintem pont ezen kellene elgondolkozni: "no de mind1, asszem más is szóvátette már azt is lehurrogtátok"

Vajon mi a bűbánatos fene lehet az oka? Igazi rejtély...
Sziasztok Perverzek,és nem Perverzek!
Vettem a kicsi Z-re Puig bukógombát,és a felfogatása a motortartó segédkeretre történik 2db csavarral.Kérdésem hogy ha a két csavart kicsavarom akkor a keret elengedi a motort,ne ez így valami baja a gépnek ha mindkét csavart kiveszem,és a motor megbillen!?A gari miatt nem gáz ha én szedem szét a gépet!?
elhiheted h engem is te zavarsz legkevésbé, én általánosságban beszéltem

csak mikor nem olvassa az illető a fórumot 1 napig és mikor hozzákezd 1 oldal után elmegy a kedve a dologtól, a sok nem ide tartozó téma miatt

no de mind1, asszem más is szóvátette már azt is lehurrogtátok
pont
Nem teljesen értem a hibát, de ha jól veszem ki a szavaidból akkor nincs olajnyomásod?
MIT KELL CSNALNI?
Segitseg!
Ez a motorblokk is azt kezte csinalni mint a masik.
Menet kozben elejtette az olajat a szelep, es nem veszi fel.
Alapjaratban nem hallatszik, de 2000nel mar kecetel a szelep.
Vajon levego kerult oda valahova? es ha igen akkor mi a tehendo?
En mar leengedtem az olajat, par masodpercig jarattam aztan vissza az olajat, de semmi.
Beengedtem egy oldalon motorfekkel, gyujtas nelkul, de semmi.

MIT KELL CSINALNI?
A mostani SBM-ben van egy kurvajó cikk a FWD által kifejlesztett és tökéletesített hengerfej portolási és tuningolási módszerekről...
Robis szerintem mást favorizálna, de ha már így van akkor bebukta!
Sőt, mindentől függetlenül az sem zavar, hogy te itt vagy és írsz. Písz!
akkor dobj be egy értelmes és érdekes témát.
ok, akkor most a tied jon
azt szinte gondoltam h téged nem zavar
Tényleg kezdünk knapet cicjánek a topikja lenni.
Szóval aki ír az senki? Érdekes meglátás. De ha már kérdezed, képzeld nem zavar. PONT.
nem veszitek észre h rajtaok kívül már nem nagyon ír senki
nem kiváncsi senki oldalakon kersztül olvasni a hülyeségeket PONT
jajj de vicces...
Óóóó jajj bocsikaaa... ez itt az. Nem ismerős?

Ja persze, főtengelyszimering...
Ma már másodszor... mit titkolsz még? Ki vele!