Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az ilyen meccsek mindig alap művel maradnak. Olyan play-eket játszanak, hogy 8-10 visszanézés után szoktunk rájönni elméletin, hogy mithogyanhova... A legutóbbi szezonban voltak olyan trükkös játékok is, hogy fel sem fogtam mi történik...

Most a legutóbbi play, erőfutás középen, és megcsinálják. Ez a szép ebben a játékban, hogy hiába tudod mit fog csinálni a másik, tudni és levédekezni az két totálisan különböző film...
kedvet kaptal hozza?
egyszer, ha vege lesz az airrace-nak, labdaznal velem egyet? kivancsi lennek ra, megis milyen egy ilyen tojaslabda ezt a meccset lattam, harmadszor, hetvegen, ugyhogy lassan kivulrol tudom
Jjjaaajjaaaa, valami ilyesmire gondolok én is...
Ülök, nézem és borsódzik a hátam...
höhö
Ooooo ne is mondd... 30-án edzőmeccset játszik a csapat, szerintem nélkülem... ha végre vége lesz ennek a szar airrace-nek akkor is csak 2 edzés lehetőségem lesz... meglátjuk...
tenyleg kisse feszultnek tunsz
Sport2-n NFL-rahangolsodas megy, NeWEngland-Indianapolis alapszakasz meccset ismetlik lehet, hogy lassan neked is le kene menni edzeni
Hallod-e, az nem ártatlan poén, hogy mutogat meg rám dudál, mert az elsőbbségem kihasználva póbálnék haladni... és még ő van felháborodva, aztán amikor kiszállok akkor meg kínaiul kiabálva mutogat nekem. Aztán kiszedtem az autóból. Aztán szóltak a rendőrök, hogy most már elég volt...
hmmm kezdek orulni, hogy viszonylag messze vagy
a vegen meg en is kapnek egy fulest, valami teljesen artatla poen miatt
Rasszizmus ide vagy oda, két napja szájonvágtam a reptéren egy kis kínai csávót. Aszitte otthon van és annak van elsőbbsége aki dudál... hát a kis faszomat azt... Monnyuk még szerencse, hogy nem brúszlí unokája volt mert akkor felaprít seperc alatt...
A péntek nekem tuti nem játszik. Így is örülök, ha valahogy túléljük nagyobb gond és fennakadás nélkül. Az eddigi évekhez képest most pluszban van 85-90 fő valami redbullos konferenciára... abszolút bekavarnak, minden szempontból. Ma délután pl Keleti pu -- Batthány tér 1 óra 15 perc... és ez holnap még rosszabb lesz, szerda a mélypont... Faszomért nem megy mindenki a picsába szabadságra meg a balatonra... vagy mit bánom én. A sok hülye ül a dugóban én meg megyek a járdán meg a villamossínen és dudálnak. Az egyiknek kiszálltam, hogy mi a faszt dudál, dolgozom. Meg se bírt szólalni... patek...
szerintem szivesen seigtenenk innen paran
kimegyunk motorral az ugyfeleidert es elszaguldunk veluk, hogy te is johess penteken mulatni
Pénteken én is jót fogok tekerni... egy füves cigit meg vagy 7-8 transzfert a városból a reptérre meg vissza... vagy valami ilyesmi... faszom...
pedig jobban tapad nagyobb elmeny azzal kanyarodni csak hat palyara kell menni vele
varom mar a penteket, hogy egy jot tekerhessek
en nem ellenkezem
ha lesz kedved vendegul latni minket, en szivesen segitek, amiben csak tudok
Meg az enyémen a pályagumi.... wwhhahaahaahaaahaaaaa... jól körberöhögném magam. Na az olyan cucc amire nekem soha az életben nem lesz szükségem...
Ovatosan megjegyzem, hogy meg nem tantorodtam vissza egy esetleges jovo keddi kerti partitol, ha a tarsasagnak van kedve jonni, es en meg hajlando leszek kerti partit csinalni...

Csak elobb erjek haza, fuuuuuuuuj..... Bar a nemetek olyan precizen leszervizeltek a jarganyt, jobb, mint uj koraban... Nem cserelnem el semmi penzert... Van szuperuj Philips tompitott fenyszorom is, bar igy vilagosban nem sok kulonbseg latszik...
Hello
nekem fekete, de vajon hogy nezne ki az enyemen a tied?
Jó estét pajtások! Gondoltam benézek. Vagy ezt benéztem!?

Szürke kerekeim feketére cserélném!
jelige just the black
hat ha eddig nem talaltal, akkor valoszinuleg en sem fogok nagy hirtelen, de nem felejtem el, es korbekerdezek, hatha van valaki az ismerosok kozott, aki tud segiteni
Igen, pl ZZR1100-re fel eve nem tudok tankbort talalni... Ha valaki talal valahol, akkor szoljon...
van olyan, amit eddig meg nem talaltal meg aze-bay-en?
De lehet, hogy mast is erdekel...
Jó ajánlat, de kicsit lenne acr a 750-esemen.
Én tudok egy fényezőt. Ő csinálta az ős bukóm fényezését zöldre.