Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kawazöld?
aztaaaa és mikor fogod felavatni? ...ha megjön az amcsi bikinid?
vaaaaaaan neon-zold uszogumiiiiiiim
Nagyon helyes, cuki legyen!
Hali!
Nekem is marad feketén,mert a gépem is az,már csak a szélvédőre kell rászánnom magam!
aaaaa nekem annal sokkal fontosabb dolgom van
megyek uszogumit es karuszot venni a jateknagykerbe
Neked fontos küldetésed van. Segítened kell, a fényes, kemény és csillogó csavarokat kereső ügyfeleknek.
Elégedett leszel, jobban passzol a gépre, mint a gyári. Olyan közel van a gumihoz, hogy az ujjad nem fér be alá. Nekem nagyon tetszik. Én nem is festettem le. Maradt fekete.
Üdv.Robis!
Ma megrendeltem a Csabánál a hátsó sárvédőt!Kiváncsi lezsek hogy áll majd a gépemen!
en is mehetek alunnyi?
menj aludni.
Ennyivel tudok hozzájárulni a mai naphoz.
Most lépek kicst aludni még....gyilkos volt a tegnap éjjel odakint...És mi lesz még ma....meg holnap...meg utána...jajjajajajajajajajajujujjjujuj
80 éves nagyapa betelefonál a rádióba:
- Halló a játékra jelentkeznék!
- Nagyszerű! Lenne három kérdésem, felkészült?
- Igen!
- Szóval mi az: két keréken van és gurulni lehet vele?
- Bicikli!
- Nem rossz, de mi konkrétan a mountain-bike-ra gondoltunk... Második kérdés: négy kereke van, meg motorja is meg kormány, mi az?
- Autó!
- Nem rossz, de mi konkrétan az Audira gondoltunk... Harmadik kérdés, de erre jó választ kell adnia: mi az, szárnya van, motorja, kerozinnal megy és repülni lehet vele?
- Repülő!
- Nem rossz, de mi konkrétan a Concorde-ra gondoltunk... Sajnos nem
nyert, majd legközelebb!
- Elnézést, ne haragudjon, lehet nekem is egy kérdésem?
- Természetesen!
- Mi az az utca sarkon áll és pénzért árulja magát?
- Hát kurva!
- Nem rossz, de én konkrétan az anyádra gondoltam...
jo lenne tenyleg nem artana, ha neha a "hohert is akasztanak"
Tudom, hogy tudsz, körültekintő, megbízható leányka vagy. Majd megnézzük, hogy meg tudjuk e oldani. Max a tanktáskámat fordítva tesszük a gépedre, jól rögzítjük és abban lesz a kamera. Megoldjuk.
Esetleg nem tudja valaki, hogy Brno-i GP-n kell-e fizetni a parkolásért (sajnos autóval megyek..)?
tudok am kulturaltan is kozlekedni es termeszetesen szigoruan mogotted mennek, hogy jol lassam minden mozdulatodat
Igazán cukipofi vagy, de ahogy te nyomod, úgy nem sok látszana belőlem, mert 1 pillanat és lehagysz. De csak egy kameratartó kell a gépre.
Hát igen, a srác nem ma kezdte. Arra lakik, ismeri az utat, mint a tenyerét. Nagyon nem örülök, hogy pólóban nyomja. De téged sem kell félteni gázhúzásügyileg.

Zotyó: a második, harmadik videón, amin szerepelhetnél, sajna megszakadt idő előtt, nincs sok minden rajta, te sem :-(
tenyleg! mekkora macera egy masik motorra feltenni a kameradat?
feltehetnenk az enyemre, ha nem olyan bonyolult es akkor te is latszanal az idei utolso palyamotorozason
igazan kedves vagy kar, hogy rolad egyaltalan nincs felvetel. kivancsi lennek, mit muvelsz
De Te legalább javítasz az összképen.
na akkor az eletben nem talalom meg magamat
Rögtön veled kezdőik, utána már nem tudom, mert nagyon gyors voltál, de valahol a sikán után hagytál le minket. Tozsót követtem, hogy képben tartsam.
Rémísztő, dehogyis! Gyönyörű voltál. Jól áll neked a motoros ruci.