Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi all!

kingmidas!
bocs a csúszásért! 20ezerért a tied mindkettő. Vidéken laksz? Mert Pesten össze is futhatunk.
Sajnos nálunk pihenni nem lehet . A fiam nem hagy. Nála rekord a 20 perces alvás.
AMEN
ha elesel, akkor is tuti agyonvaglak
csak semmi vaganykodas, orultkodes inkabb megyek mogotted a kameraval es megorokitem, ahogy felelmetes es eszeveszejto modon bedontesz a kanyarokban
nem lesz ennek igy jo vege ha bajotok lesz, en tuti agyonutlek mindkettotoket....
megint elotort a noies enem
neha azert vegyetek levegot
Na majd a pályán meglátod háttal kormányon ülve egykeréken

De ha ezt látod akkor az az esésem elötti utolsó pillanat pillanat
jól mondja a srác,én ma azért pihentem mert a hatodik napot csináltam végig ma hajnalig és nem csak tangi-lendi volt hanem úgy közlekedtem a városban nappal és este mint a RONIN-ban a keményfaszúak
ha korozol 3 ora 10 percet, az tuti uj palyacsucs lesz becsszo azt vegigallom a palya szelen
akkor csak a kollegad mondja folyton, hogy o a munka hose es sosem alszik?
3óra10perc? Menni fog!
Ma speciel pihentem szinte egész nap,nagyon kevés helyre kellet mennem ugyhogy estére minden ok,nem tudnak elég melót adni majd a "kedves" ügyfelek
egy 3:10es korido pont elegendo lesz elsore
Csucsu pont most keresett RAJTAM! hogy akkor ma mesz-e de ezek szerint nem nem artana kicsit pihennetek, mert a vegen egyszercsak nem vesztek majd eszre egy kanyart
22-én kipróbálom a ringet,ha törik,ha szakad(remélem nem törik a motor,és nem szakad az eső)beöltözök és megfutom minden idők legjobb köridejét
De ott kellene lennem,viszont első a MUNKA
Állitólag eső lesz,nem kicsi ezért írtam hogy mocizzon mindenki,vagy jetskivel tud majd menni szarabb helyeken a városban
az EN kanapemon? nem fognak teged ezert otthon egy serpenyovel fejbe vagni?
szabadsag alatt miert dolgozol? egyaltalan nem tunik olyan "szabadsagosnak"
Egy szoftvernek a magyarítását csinálom, hogy kitöltsem a szabadságomat. Hol van az a kanapé? Én is tesztelnék egy-két órát rajta.

egy fraszt kiprobaltam a kanapet, milyen is lehet a delutani szunyokalas hetkoznap es egesz jo!
az uszogumit majd veletek egyutt akarom felavatni
este meg bika-rodeo van a teveben es valahogy ebren kellene tudnom maradni
te ma mit muveltel?
De sokára értél haza? Még kipróbáltad az úszógumit is? Már hiányoztál.
hi Ugynokunk
neked nem a Szigeten kellene lenned?
Mit tudsz amit én nem?
Szassssztok!

Gyorsan motorozzon mindenki mert elromlik az idő!
AZT!
es most elszaladok hazaaaaaaaaaaaaa
A bikinit?
max foto es CSAK ugy, ha TE veszed fel
Azt megörökítjük fotón és videón is.
azaz! nagyon kuuuul
remelem az amcsi bikini is hamarosan megerkezik es akkor tenyleg egyutt avatom fel oket