Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jóreggeltetegyébként...
Szasz. Most értem haza 10 perce. Haver csúnyán összezúzta magát is meg az autóját is. Harc és Zomba között haladt, szembejövő kielőzött, ő meg az árokba... a "tettes" balra el. Még csak nem is lassított. Voltak tanuk, rendőrség megtalálta a faszit. Segg részegen. Autó tk ( 335d coupe, a legújabb... ). Feri is eléggé összeverte magát, de alapvetően jól van. Trélert kellett intéznem, azokat megvárni, elvinni az autót Martonba, kórházba be, Székesfehérvárra, felesleges cuccokat Martonba, onnan ami kell be a kórházba... rendőrökkel beszéltem, így is casco-ra kell az autót letékázni mert amíg a nyomozás tart és nincs végzés addig nincs mit keresni a másik fél biztosítóján... micsoda egy faszság. 3 egymástól független tanu látta és tanusította, hogy mi történt. Rendőrök megfogták, elismerte, hogy ő volt. Segg részeg. Mit kell még ezen nyomozni?!? Na mindegy, szóval így telt az éccaka... jogrendszer monnyon le....
Csá!

Uhh hol csesztél rá ennyire a 8-asson? Mert mostanában én is nagyon parázok még 100-nál is, mert elém meg egy kutya jött ki de szerencsére ki tudtam kerülni mert csak 70-el mentem!
Akkor idén nem tudunk eggyütt eggyet motorozni, pedig csak te vagy aki Vas megyében lakik és Z-je van!
Jó hogy én nem mentem ki motorozni ma!
Mindenkinek mielőbbi lábadozást!
Ma láttam dunakeszin egy új kék kis Z-t,a múlthéten pedig sokadszor láttam egy zöldet a tavalyiból,esetleg itt irogatnak a "zsokék" is?
jo neked
en semmire nem emlekszek az en balesetembol, meg arra se, hogy megjedek valamitol, sot senki nem latta az esetet csak en fekudtem ott komaban torott fejjel a vegen a motor alatt
de aztan megusztam
Szasztok!

Olvasgatom hogy mi újság,erre csak a rossz hírek mennek ,még szerencse hogy mindenki egyben és lábon tudott elmenni haza
Ma kivételesen napközben mociztam egyet,bár a szükség szülte mert a kiscsákónak elkészült az anyakönyvi kivonata ami bent volt a városba én pedig napközben csak ha megfizetik megyek autóval.De egy szónak is száz a vége,akartam írni hogy milyen jól esett,de ezek szerint páran érezték a vihart jönni.
kösz töki.

Én simán póló rövidgatya kombóban nyomtam. De kemény vagyok, azt hittem eddig, de most amennyire fáj a lábam, az hihetetlen baszki. Majd be szarok
Egyben vagyok. Könyökvédős protektoring rulez. Ha nincs rajtam ( 20 percig agyaltam indulás előtt, hogy kellenek-e a cuccok, merthogy 36 fok van ) akkor hatszáz felé törik a karom... így csak az ijedtség volt. Érdekes egyébként mert maga a szitu kb 1 másodperc lehetett vagy még annyi sem, de utólag visszagondolva emlékszem minden szösszenetre, mint egy lassított film...
Szasz arc! Azért örülök, hogy a humorod nem vesztetted el. És legfőképpen, hogy egyben vagy. Motor meg majd meggyógyul. Én is kishíjján mentem az ügyeletre... Igyál egyet aztán aludj rá egyet... Amiben tudunk, segítünk. Sima ügy.
Kösz Tozsokám.
Pihenek egyet.

Olyat nyomtam ma mint a Bruce Willis, sőt az kutyafasza hozzámképest
idei basszameg
Mikori a rollered?
Csucsu bakker fő, hogy ha kisebb zúzódásokkal is de egyben vagy.
Megyünk látogatni, vagy ha lesz kedved majd gurulni, fel ülsz valaki mögé, viszünk mint egy hátizsákot.

Robisnak igaza van, erre aludni kell egyet
szia Csutka!
Vagye?
Fontos kerdeznivalom volna
Aranyos vagy.

Kicsit magam alatt vagyok, nem tudom h mennyibe fog kb fájni, ha esetleg erről van info , mondjuk hogy mennyi egy felni, akkor azt megköszönöm
Apám, örülök, hogy egyben vagy. Tövig rágtam a körmöm. Na akkor most nem az lesz, hogy mi visszük a Borsót, hanem Ő visz téged. Na de komolyan. Nagyon sajnálom a mocit, de a lényeg, hogy egyben vagy. Pihenj egy jót. Meglátogassunk?
Első felni eltörött, kinyílt mint a tubarózsa, villaszárak elhejlottak, úgyhogy erre a 2 dologra mindenképpen szükségem van. Ha ebben bárki tudna segíteni, azt nagyon megköszönném.
A szitu igazából utóbb kiderült nem is annyira sima, ugyanis nekem már piros sárga volt a lámpa, és a mókus előtt aki átjött az azt mondta h már neki is erősen sárgállott.
De ez már mindegy, bal lábam, zúzódott, sebek, zúzódások, de semmi komoly.Valaki nagyon vigyázott rám!
Mindent köszönök.

Élek....

Lemerült a telefonom, én pedig most értem haza

az egész eleje tk
edes istenem
na akkor neked is szuper napod lehetett meg jo, hogy volt ennyi lelekjelenleted neked nem esett bajod?
- A sofőröm egy telepen tört össze két autót, hogy pontosan hogyan még nem tudjuk.
- A barátom borult fel, szembejövő előzött ő meg menekült. Cserbenhagyás. Ahogy manapság szokás.
- Előttem a jobbkanyarban lesatuzott egy csaj, mert rájött, hogy ott neki balra kell kanyarodni. Ami nem is lett volna nagy baj mert kb 70-el mentünk mindössze ( lakott területen kívül ), de nem működött a féklámpája, az indexet meg nem használta, így egyszer csak ott állt előttem... nagyfék, de ugye akkor fel akar egyenesedni, így aztán beszúrtam mellé, még szerencse a szerencsétlenségben, hogy jött szembe egy autós ezért nem tudott elém fordulni, viszont annyira kevés volt a hely, hogy a két tükröm behajlott a könyökömmel meg levertem mindkét autó tükrét... aztán vitatkozunk fél órát és eljöttem.
Köszi!
Első ránézésre a motornak nincs nagy baja, annak ellenére, hogy a borulás végét egy akácfa jelentette. Kormány, tükrök, indexek, faridom, tank. Már csak az a kérdés hogy mi van a vázzal. Holnap felteszik a járógipszet, és irány a szerelő.
pontosan nem tudom, hogyan tortent, csak az a biztos, hogy o volt a vetkes sajnos majdnem mindegy is, mert baja igy is lett eleg
a soforod mit muvelt, hogy felborult? es te meg miert akarod Csucsu mellett vegezni? mi tortent, hogy a ket tukor banta? a te ket tukrod? teged is agyoncsaplak, ha valami bajod lesz!
ajajajjj
akkor neked is jobbulast es remelem nem lett komolyabb bajod es karom a rokakomaval valo randibol
Jobbulást!

Vagy ahogy az egyik ismerősöm szoktavolt mondani, egy jó bulást!