Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem tök mindegy. Úszok az árral... Velencei tóban én nem tudok, seggek meg nem érdekelnek, de majd a partról kibicelek nektek! Azért azt megnézem ahogy testületileg sumáltok...
Haligali!
Kupon nincs nálam egy darab sem, DonPepe-től lehet szerezni ha rendelsz. Még pár napig. 14-én vége az akciónak. Feltéve, hogy erre a kuponra gondoltál...

Hengerfejtömítéshézagolólapkakészlet
Sztem irány a régi 7esen velence, aztán ott elmegyünk agárdra, utána pedig a tó északi partján hazafelé.
Agárdon pedig fürdünk, meg seggeket nézünk.
Én veletek megyek.
Csinálok fotót mosás közben.
Nincs is jobb egy jó sumálásnál
az meg csak hagyjan, de
a.) mar a motormosodat keresi mindenki a neten, ahol bikiniben pozolsz
b.) hulyere offoltuk magunkat
c.) valahol lejjebb felmerult, hogy hova menjunk, ugyhogy legy szives nyilvanits velemenyt
Anyám, elmegyek 1 órára tárgyalni, és mire visszajövök, három oldalt olvashatok. Knapet van egy-két kallódó kuponod? . A kollégám elhasználta az előzőt. Ha jön a Zotyó meglesz az ötödik szín is. Tisztára mint az ötödik elemben
latom nem nagyon borzolta a kedelyeket, hogy megebedeltem
ugyhogy most eldolok az asztalomon es alszom is egy keveset
szerszam csak nalam nem szokott lenni
de kerekcsereben jo vagyok olyan gyorsan vegzunk, hogy eszre sem veszi majd

es most elmegyek KAJALNIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIi
Hali!

Naná, hogy lehet. 17:30 érdi Jet kút, a tesco-val szemben. Jó is, hogy jössz, ilyen fekete kerekeket akarok mint a tied, hátha lesz valakinél szerszám...
Mosmánn késchő, lebuktatok... bár én szívesen nem szólok senkinek... ... egy bikinis motormosásért cserébe...
Sziasztok!

a szerdai gurulásra én is beneveznék, feltéve ha lehet
es urget is ontunk
cssssssssssssssssssssss
nyuszi ul a fubent fogunk jatszani
A két gátőr...
Mit sumákoltok?
persze "dumalni" gondoltam
ki van? az van, hogy hoztam konyvet, en tuti kiulok, hacsak el nem mos kozben az eso
ha van kedved sumalni, akkor szolsz es ott talalkozunk
reggel azert vakaroztam, mint a bolhas kuttty, de legalabb csak az ujjaim lettek olyanok es azon meg gyorsan segitett a kenocs sajnos elmulni sosem fog, de most egesz jo, ugyhogy boldog vagyok
Na megyek gurulok egy lazát a városban.

Borsó ki van ezzel a fűbenülős sztorival amiről tegna szó volt?
Lehet, hogy kezd elmúlni az allergiád? Segít a kezelés...
igazan sajnalom nem tehetek rola de hajt a verem
megszavaztam!
nekem konstans 25 fok boven eleg lenne es akkor a borkabat sem olvadna ram kepzeld! alig lettek kiuteseim, pedig egesz meleg volt es viszonylag sokat volt rajtam a kabat tiszta boldogsag vagyok
Mit akarsz hova kötni? Mindig ez a kötözősdi...
Engem nem lehet félreérteni...