Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aszem megvan a kedvenc és legtöbbször használt smiley-m
És hol kapaszkodtak?
Szerintem hátul ülni mindienhol szar, sőt én még kocsiban is utálok utas lenni.
Na persze nem azért, mert nem bízok senkiben, hanem mert ez van és kész!

Szevasz Felszemukem
huuuuuuuuuuuu, vannak UJ SMILEY-k naggyon fasza
szoval ... en mar vittem embert, tuleltek, de szerintem siman vegigrettegtek az utat
Baze' itt csak én vagyok éjszakai vagány?
FIGU.

Kezeltem magam, jéghideg sörrel, aztán rájöttem hogy szemproblémákra havana&cola a legjobb orvosság, és bejött baszki:)

De komolyra fordítva, jobb már kicsit, viszont baromira könnyezik még mindig.
A félszemű huligán mindenféleképpen megy a kis motorkájával. Illetve a szombati prog az erősen kérdéses nekem a sziget miatt, mert lehet hogy már aznap pakolászunk. De szerdán kifejezetten szívesen találkozék a csapattal.

Borso...nanehogymásmegmutasdnekemmiafélelem
standox : lime green : 7f
én sajna melózok 7-ig max utánatok tudok menni
FIGU
A szerdai szokásos közös Velence? Az mehet?
Sőt most 3 napig pihi
ráadásul hétfőn, kedden a családdal leugrunk Zalaegerszegre (aquapark, termál fürdő) rekreálódni
és most olyan állapotba vagyok h akkor is lemegyünk ha cigány gyerekek potyognak az égbül és nagy darab jegek
FIGU
Ez csak egy lemez a kormányon. Akár lehet GPS tartó is. A KRESZ meg nem tiltja, ráadásul ha nem száguldok, akkor ki.......hatja a kipufogóm.
Hi Robis!
csak óvatosan a kameratartóval, polisz meglát azt menetközbe kilőnek b@szki
utána meg a skalpodat felfűzi az övére és aszongya:
lőttem még 1 kamikázét kamerával,
(ezekre kaptak vadász engedélyt, természetesen kivéve etetőnél illetve párzáskor )
FIGU
oooo, ne sirdogalj holnap semmi dolgod nem lesz
vagy legalabbis remelem
Sajnos igen. Odafelé lecsúszott a nyakamra, visszafelé meg már sötét volt. Ráadásul a szélzaj nyert!
Helló Baby!
Ki bizony, sajnos a szabadságok miatt elég foghíjas a létszám
és ugye a meló mennyisége sajnos állandó
tehát ha nagyon pontos akarok lenni tele van a hócipőm is a mai nappal
egyetlen jó dolog volt ma h motorral mentem dolgozni
FIGU
Ennyire értékelhetetlen lett a múltkori felvétel?
Csak az ilyen komolyabbnak van értelme
Én pedig nézegettem most a neten sisak kamerákat... nem olcsó mulatság, de lehet beszerzek egyet... egy olyan övtáskás, digitális rögzítős cuccra gondoltam, majdnem olyan képe és felbontása van mint egy rendes digit kamerának...
a felszemu huligant max felkotozzuk mogem aztan megtudja, mi az a retteges
Hova mentek és mikor?
Csináltam kameratartót a gépre. Ráfér még az öreg DV kamerám is.
Akkor ezt megbeszéltük: Borsó, FIGU, knapet, Csucsu (Ugye felépülsz, vagy max. knapet elhoz a lassújárművel ), Tozsó, Tomlamb, Version, Z ügynök kapsz egy szabad napot? És a többiek is?
Hájjj!
Pont valamelyik nap gondolkoztam, hogy asszem nekem egy pickup kell... ameraikai, V8 és még egy motort is fel lehet tenni a platóra... minden egy csomagban...
Cija
kidolgoztad magad?