Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

oke
remelem a tobbiek is elokerulnek, es akkor megszavazzuk. vagy inkabb elviszem magammal az utvonaltervet szerdan es Erden eldontjuk
Knapetnek a jelek szerint mindegy, a tobbiek meg ma meg nem is koszontek be. Kiv. Robis, de o meg azota felszivodott
Elolvastam, azért írtam.

Mert ha ugyanoda megyünk ahol voltunk, csak egy másik útvonalon, sztem inkább menjünk ugyanarra amerre mentünk, csak fedezzük fel a Velencei tavat.
check this [10786] ma 09:33
eloszor a meglepetestol sikitottam, aztan veletlenul kettonk ala kerult a kisujjam, ugyhogy azt is majdnem kitortuk a par fekezo autovezetonek nem lattam a fejet, de szerintem jobb is a sracnak legkedvesebb szorakozasa az volt, hogy a fulemet birizgalta , en meg egesz delutan probaltam menekulni
uppsz...císak sikerült mégegyszer elbóbiskolnom.

Mi lenne ha szerdán körbe motoroznánk a Velencei Tavat.
Ugyanúgy lemennénk a régi 7esen. Csak körbenyomatnánk a tavat, vagy ha nem is körbe, legalább Agárdig elmennénk, ott kicsit bohóckokdnánk és vissza.
Az tényleg érdekes látvány lehetett... Speciel nekem semmi bajom a plusz kilókkal. Főleg, hogy tudom, most csak a 3 hónapos kényszerpihenő okozta. Elvben holnap újra indul a felkészülési időszak, heti 3 edzés, felszerelésben futóedzés és ilyenek. Szerintem 2 max 3 hónap és újra 90 kg körül leszek a mostani 105-el szemben...
en mondtam mar neked: inkabb + par kilo, mint az agyrago bogar
egy ismerosom, akivel akkor talalkoztam eloszor, azzal fogadott, hogy a Balatonalmadi MOL-kut tablaja alatti fube, koszones nelkul (koszoneskeppen... ) ledontott a labamrol, en meg visitottam, mint a kismalac eleg erdekes latvany voltunk foleg, hogy a srac olyan magas, mint en, csak kb ketszer annyi kilo
Nem nyom ANNYIT, hogy összelapulj... csak a strandszezon végéig kell kihúznom és akkor elmúlik a veszély, hogy meglássátok...
miaz, hogy ANNYIT
meg senki nem latta kozulunk, ugyhogy nem tudunk nyilatkozni
Az én habtestem nem nyom annyit...
neeeeeem jatzsunk am "kicsi-a-rakast"
a vegen meg kilapulok
Majd összebújunk a tűz mellett. Igaz akkor Borsónak annyi lesz.
ha megszavazzak a tobbiek is, akkor kinyomtatom es remelhetoleg nem veszunk el nagyon
ha meg igen, akkor ranksotetedik es ottrekedunk az erdoben es maj jonnek a farkasok es a sunik, meg a vaddisznok, tuzet kell rakni es AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Én úszok az árral... tökéletesnek tűnik. Csak el ne tévedjünk...
ehhez mit szóltok, mint szerdai "kirándulás?
ok, nem szamonkeres volt, teeeeee
es igeeeeeen, azt hiszem ezen a heten sem sokat fogok melozni
Agent Z.

Ő is jön velünk amúgy szerdán?
ÉrtekeZZ Z ügynökkel, ő intézi a létszámot nálunk.
Nekem fingom sincs milyen volt az éjszaka, este kb 8-kor eldőltem mint a rohadt nád és most ébredtem... akár le is bonthatták volna a fejem fölül a házat...

A kérdésedre válaszolva, a héten pl dolgoztam 5 éjszakát. Napközben sem tudok mindig pihenni mert hívnak, intézkedni kell, jönni-menni, meg aztán a fiaimra is vigyázni kell. Ezen a héten pl hétfő-szerda-péntek. Ezeken a napokon fél8tól délután 4ig nem tudok mit tenni, el kell őket foglalni. Egészen augusztus22ig, 25én kezdődik végre a bölcsi, ovi...

Mivel Vecsésen lakunk, egyszerűen nem bírunk bébisintért találni. Volt egy csaj aki járt hozzánk egy darabig, abszolút jól működött, de egyszercsak szólt, hogy valami családi gondja van és egy drabaig nem tud jönni, többet nem tudtuk elérni. Most is keresünk, de nem egyszerű...


Karburátortartókonzol
Jah persze...sofőrszolgálat.

Én esküszöm h kipróbálnám azt a melót.
Kb. Annyi különbséggel, hogy nekem a reggeli lefekvés nem tartozik a kedvenceim közé... főleg 4-500 km-es száguldozás, részeg ügyfelekkel vitatkozás után... Sokkal viccesebb lenne este-éjszaka feküdni és koradélután kelni... de akkor asszem néhány hét után szétfolynék mint a puding...
Szerény véleményem szerint a koradélutáni kelés egyfajta életforma, amit én is követek. És van annak egy előzménye is mint pl a korahajnali lefekvés, ami megint csak a kedvencem

Sztem knapet is így van ezzel
elmentem ertekezni
Yo Yo Yo

Kurvarendőhelikopter.... Így nem lehet aludni.

Knapet úr. Jóreggelt
lehet, hogy tenyleg a magok keltek ki a pocakomban es ezert fajt. nem tudom
de mar jobb, csak nem volt felhotlen az ejszaka
hogy csinalod folyton kora delutan kelsz fel, tobbszor egy nap es meg mindig faradt vagy