Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az nem joooooo egy strandpacsker kell ilyen esetekben
jovanna hasznald azokat a kis izeket, kulonben felreertelek es meg azt hiszem, h rosszat szoltam
A közlegő vihar miatt ilyen erős a hőség... reggel óta majd szétszakad a fejem a front miatt ( amire az idióta telefonhívások csak rátesznek egy lapáttal... ) ... Az időjárás monnyon le!
Akkor leírom megint, NEM VAGYOK MORCOS!
Vagy kölcsönkérem a figu krosszcsimmáját és......
Amúgy szeretem az esőt és a vihart, de mivel nem vagyok egy Rossi, félek az eséstől aminek a kockázata, lássuk be, esőben egy cseppet megnő...
csak ha segithetek
mondjuk kossuk a kezeit a bokajahoz es egy legycsapoval elfenekelheted
És és és....Pofáncsapdoshatom a csúszdás bácsit?
becsszo! nem miattam habzott
na akkor beoltozom megint, es mehetunk pancsolni
szelektiv a hallasom nekem csak az eso maradt meg, de ehhez kepest most iszonyu a hoseg odakint egyaltalan nem elvezem az ekkora meleget
kisse morcosnak tunsz pedig motorozhatsz delutan es biztos nem fogsz elazni se
Ugyanmár, egy kis eső senkinek sem árt
Ha szerény személyem nem túl visszataszító önnek, akkor a hab testem mindenképpen kegyeddel tart a hűsítő habokba.
Mert legyünk őszinték habos volt a víz
Most vagy én nem tudok olvasni, vagy majdnem ugyanazt másoltad be mint amit én tegnap felolvastam... meleg lesz napközben de délutántól jöhet eső. Egyébiránt amit én kapok sms-ben az a OMESZ adatai alapján készülő infosms.

Fakk különben is.... délután be kellene szágoldanom a városba és nem hiszem, hogy autóval beérnék...
Nem a melegből, hanem a hőségből, és abból is císak egy kicsit:)

Szerda?
te most csak viccelsz, ugye? egyszer volt Budan kutyavasar a vegen meg kimasznak a halak a vizbol
max akkor vagyok hajlando ra, ha a tobbiek is nekivetkoznek
Melegből eleged van? Ne máááááá!
Inkább meleg legyen mint essen az eső.
Ha csúnyán nézzük akkor már csak egy hónap van a nyárból és közeledi a párás ködös esős ősz .
Én még motorozni akkarok.
Szia Csutka
Így így, a meteorologiai szolgálat is ezt jósolja, de szerdára jó idő lesz again.
Úgyhogy a csinos kis fürdőruhádat véletlenül sem hagyhatod otthon.
na csak tessek rontani a levegot! a vegen meg azt hisszuk, hogy elvesztel
most egy madzag van kozted es a motor kozott kikotve
En is itt vagyok, csak nem rontom a levegot, mert ugyse tudok menni...

A motor reggel meg megvolt, ugyhogy mostantol a munkahelyen alszik...
Knapet tegnap valamit felolvasott a telefonjabol, ami szerint ma esnie kene, de hat ugy latszik a meteorologiai szolgalat nem volt a helyzet magaslatan.
Hétfő délután:

Kánikula, majd délutántól hidegfront éri el hazánkat. A nyugat felől megnövekvő felhőzetből északnyugaton, északon záporok zivatarok alakulnak ki. Egy-egy hevesebb zivatargócban lokálisan nagyobb mennyiségű csapadék is lehullhat, valamint jégeső is előfordulhat. A szél élénk délnyugati lesz, mely zivatarok környezetében viharossá erősödhet, majd estétől északnyugatira fordul. A hőmérséklet csúcsértéke 29 °C és 34 °C között alakul.

ezt irta az idokep most eppen
Miért van kint ennyire meleg? Kicsit már unom.
Miért nem elég mondjuk 28-30 fok?
AZONNAL keresd meg, hogy hol van az a moso es szereljunk fel egy webkamerat betegre kereshetnenk magunkat
Robis azóta megynyitotta a bikinis autó mosót, és most ott melózik:)

Bikiniben
Nem tudok fohalmazni baszki:)

Szóval nekem jobban lenne kedvem, gyorsan letekerni az ismert úton a tóhoz, és ott keringeni meg megállva.
Mint egy ismeretlen úton ki tudja meddig ugyanoda mint múlt7en.