Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kep keszult? mutiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Holá Knapet tettestárs. Szerintem mindenki Szentendre felé volt, mert én baszott sok elkövetővel találtam szembe magam. Mikor bandázunk?
Yo Borsika. Lemostad a motort?Mikor láthatom milyen tisztán?
Én is lemostam a kicsikémet, és nekem is be lett fújva a lánc. Igaz nem volt olyan szexi a látvány a mosás közben. Pedig bikinit húztam .
Yoooooo estet!
na megjottem Tehenke vegre - hozzam kepest - tiszta es meg a lancomat is befujtam isteni szepseges motorka lett belole a derekam kicsit fajdogal, de biztos a sok hajolgatastol halistennek most megusztam es anyam nem akart kepeket csinalni
te jol vagytok?
Szasz arc! Mi egy kicsit nagyobb kört mentünk... én most értem haza. Meglepően kevés motorost láttunk. A budaörsin befelé jött szembe egy narancs Z. Meg pár chopper... néhány túramoci és slussz... Diósdon a fagyizónál is csak 2 motor volt rajtunk kívül... mindenki F1-en volt?!?
Na igen, de én utánna visszajövök.... (viszont legalább ha időnként hazaugrok, akkor lesz motor... )
Na végre és akkor teljes lesz a csapat.
Az a baj, hogy az égvilágon semmi nincs, amihez hozzá lehetne kötni. Még ezt a 3 hetet bírja ki, aztán viszem haza...
Mikor vihetem az enyémet is?
Nehezítésképpen nem tudod, odalakatolni valamihez?
Ez hihetetlen basszameg. Az enyém is teremgarázsban áll, csak az a mázlim, h van egy zárható tároló ahova pont befér, sőt még a kocsival is ráállok az ajtóra.

A lényeg az, hogy nem lopták el
Motor a garázsban 2 méterrel odébb keresztben, váltó üresben, vészleállító visszakapcsolva, markolatfűtés "start" állásban (ez nem tom miért...). Miután mindkét keréken lakat volt, lehet, hogy csak nem bírták el. Szerencsére nem csináltak benne kárt, ha jól néztem. De a fene vigye el, ez egy zárt teremgarázs, és elvileg nem lehet csak úgy bemenni.
Most jöttem haza szentendréről
Zsír volt
Ne! MIt csináltak vele?
A változatosság kedvéért megint meg akarták fújni a motoromat, nem tudom minek fizetem a garázst, ezzel az erővel az utcán is tarthatnám...
Khmm.... Kisasszony nem ér rá vmikor? Üdv nép!
bikiniben motort mosni a legnagyobb buli
lehet hogy kene nyitnom egy ilyen motormosot
na mentem, osszekoszolom egy kisse
Jóreggelt!
Nem vagy puhány, csak el vagy szokva. A hét második felére rossz idő ígérkezik, ha jól értelmezem az időjárásjelentéseket. Én pl azért megyek még ma egy karikát, mert aztán a héten sok lehetőségem nem lesz... Azért ha olyan lesz az idő, pénteken lehet kigurulok a Hungaroringhez, persze nem pályázni, de az arcokat megnézném.
Üdv néktek nép! Vagy mondhatnám eképpen is, jóreggelt! Mostan menek zuhizni, oszt gurgulázok egyet. Vecsés-XIII-?-Vecsés útvonalon. Ha esik akkor az időjárás monnyon le...
Ez így pont jó. Jó kis hét lesz. Ott a csütörtök pihenni. .
köszi szépen stevesaki
csak egy aprocska megjegyzes ...
elmeletileg akarunk menni szerdan es szombaton is motorozni, ami remek, csak szerintem paran elfelejtettek, hogy velem egyutt szeretnenek menni penteken palyara is nem lesz ez sok a jobol?
vagy csak en vagyok baromi puhany es kenyelmes?
es mar fel is ebredtel, vagy le sem fekudtel?