Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hátulról ment neki vagy átment előtte és a hátulját kapta el? Nem mindegy, bár az eseten ez már nem segít. Reméljük a legjobbakat.

Amúgy ma fekete nap volt... Csucsu kezdte. Aztáb az egyik sofőrünk összebaszott két autót. Aztán az egyik nagyon jó barátom borult fel. Hazafelé a városból volt nekem is egy meredek szitu, de oltári nagy szerencsével megúsztam esés nélkül. A két tükör bánta. Oké, hogy front meg minden, de PIROSON akkor sem megyünk át... soha semmilyen körülmények között. Semmikor... basszameg...
Jah. Jobbulást Csucsunak!
Holgyeim es Uraim!
en irtam Csucsunak 8kor egy smst, de nem lett kezbesitve, ugyhogy nincs bekapcsolva a telefonja. remelem minden rendben van es csak alszik/pihen/nincs kedve semmihez.
ha jon tole valami valasz, kiirom ide
Haló!
Úgy látom mindenkivel most történik valami. Csucsu neki megy egy autónak, haveromat elüti egy autó, elém meg kiszalad a rókakoma. Eredménye törött boka, másik boka-térd-oldalam sz..rá csúszva. Azt hiszem idén már nekem sem kell motorra ülni.
Stevesaki!

Dobnál egy mail címet? Szeretnék kérdezni valamit.
reméljük minden ok
egyelore semmi.
hazafele meg felhivtam, de a baratnoje mar ott volt, par ismerossel egyutt. remelem egyben marad!
Hazaértem. Mi van Csucsuval?
elmentem haza, ha van infom, onnan jelentkezem
nos
nem teljesen pontos valoszinuleg a dolog, de a kovetkezoket mondta telefonon: atment egy piros lampan, es bejott a kepbe egy auto, aminek meg elkapta a hatuljat. hogy pontosan mi baja a motornak, azt nem tudom, csak hogy elegge szentsegelt. neki faj a karja, valla es a mellkasa, szerinte megrepedt a bordaja.
mivel o volt a hibas, nem mert rendort hivni, mert akkor ugye tuti elveszik a jogositvanyat...
annyit kertem tole, hogy mivel mentot sem hivott, hogy ha eljutott az orvoshoz, legyen kedves azonnal meguzenni, hogy mi baja van es ha bent tartjak, akkor hol.
remelem viszonylag hamar jelentkezik es a szerdai turabol nem korhazlatogatas lesz
attol tartok, hogy csak kamillazott
Csucsu Te meg minek mesz felszemuen motorozni? Ahelyett, hogy kamillaznad...
minnya visszahivlak bentrol
pill
aztan meselek
Borso, ha meg aktualis, akkor vedd fel a telefonod. Ha mar megoldodott, akkor nem muszaj...
Hangposta vagy. Mit tudunk segíteni? Hol történt? Motor járóképes? Csucsuval mi a fasz van?!?!? És mi történt?
Sajnos nem. Nagyon nagy a gáz? Mármint a Csucsu-val és a motorral?
teged akartalak pont hivni!
nem ismersz valakit veletlenul?
Bakker
segiccseg!
Csucsu kisse nekiment egy autonak, kene valaki, aki a motorjat el tudja hozni a helyszinrol! MOST tessek jelentkezni!
Érdekes.. Én ha fogyni akarok, szinte csak húst eszem...
ennyire nem lehetsz genyo most tenyleg mindenki azt gondolja, hogy ilyen kepeket kuldozgetek
Más topicba rendszeresen teszel be ilyen képeket, nincs abban semmi, hogy átküldesz nekem egyet... tuti véletlen volt...
ISTENEM!
vegre megtalaltad
na sose mosom le magamrol, h kepeket kuldozgetek neked , pedig direkt megneztem a kimeno postamat es nem volt semmi csatolmany benne