Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincs benne semmi csoda, de természetesen szívesen megmutatom bárkinek akit érdekel. Az összes ilyen találkozó többek között erről is szól.
Estét mindenkinek!
Csucsu tegyél a szemedre 1 kis reszelt nyers krumplit, nyomkodd ki a levét dőlj hanyatt és tedd a szemedre!
Nekem jó a jövőhét szombat ,
Knapet ha rászánod magad a cammogásra, na nem a teljesítmény hiány miatt, inkább a bejáratás illetve a siralmas út és közlekedési viszonyok miatt akkor legalább jól megnézhetjük a verdát
csak félő h fájni fog a szíved ahogy meghallod a motorokat
de nekem is ha meg hallom a V8-at
FIGU
azert belulrol is megnezhetjuk, vagy csak kivulrol lehet megcsodalni a csodaautot?
A héten elvileg el tudom hozni a szerelőtől, de úgy 500-1000 km-ig bejáratós lesz a kicsike, szóval szerintem majd ott lent talákszunk...
Még az importőr sem tud. Próbáld meg az adattáblát kisilabizálni. nekem is a fényező találta ki, melyik lesz a jó szín a sisakomhoz.
minden motorhoz mas es mas a zold, ha egyaltalan van ilyen nekik
keress az interneten, innen biztosan nem tud senki segiteni
Valaki pls segítesen!Gyári zöld színkódot tud valaki?Vagy hol tudnék utánan nézni?
majd teszunk egy felteglat a gazpedal ala es akkor nem tudod olyan veszettul nyomni neki
bar en egyszer mar megkergettem... csepel - elso balatonparti benzinkut - 31 perc
A programok 10-től kezdődnek. Mi mondjuk 9-kor találkoznánk Érden a Jet kútnál.
Utána a 7-sen elgurulunk Kilitibe
Az gáz baszki... orvoshoz, most!
Hello
Tud valaki Kawasakihoz gyári zöld színkódot?
Én is benne vagyok, bár az én terveimben ez a kiruccanás már a Cutlass-el szerepel... Majd megpróbálom tartani a lépést... 400 Le és 620 Nm lett a végeredmény...
en benne vagyok, csak legyen valami viszonylag pontos terv
Hölgyek, urak, mit szólnátok, ha a jövő héten szombaton a verdanapokon emelnénk a rendezvény fényét a csapatunkkal. (Siófok-Kiliti)
Joestet
Lehet, hogy jobb lenne, ha megmutatnád dokinak! (ügyelet) Ezzel nem jó viccelni...
Felhajtott plexi+80 km/h+kibaszott nagy bogár= bal szemem nem bírom kinyitni, és ömlik belőle a könny.

Fáj.....
Most eszmélek többedszer ma... nem bírom én ezt a meleget... a klímától meg kiszárad mindenem... Motorozás kilőve... kell legalább 1 óra de inkább kettő a kádban, hogy egy kicsit magamhoz térjek. Aztán már szerintem jönnek is a hívások, úgyhogy munak... Azért a lottóm feladtam, hátha hétfőtől beinthetek a világnak...
Hogy vagy? melegen
reggel 7kor mar ebren voltam, uh nekiestem a lakastakaritasnak, hogy ne delben oruljek meg a melegtol.
ha csak a tarsasag hianyzik a motorozashoz es meg nem alszol (megint ), akkor szivesen elmegyek veled
Szija!
Hogi vagi? Igen mostanság így megy ez nekem... reggel nem is néztem az órát mikor értem haza, igaz nem is láttam volna mi mutat, de totál világos volt, már napszemüveg kellett... ma meg megint... ezt dobta a gép. Délutánra még volt egy olyan merész ötletem, hogy motorozok egyet, de szerintem harmadszor is visszafekszem... túl meleg van, sehol senki, mindenki motorozik, egyedül meg nem vitzes...
Sziasztok!
Knapet, ez lett a hivatalos koszonesi formad? mostanaban csak ezt latni
Jóreggelt. Szépálmokat...
Állítottam rajta, illetve próbáltam elkapni a megfelellő pozíciót.De maradok a speedcísizmánál, és a körömcipőnél(copyright FIGU)
Pl. Michael Buble-val a duettje fantasztikus
Mindkettő a nagy kedvencem.

Szélterelőplexi
Mostanában Jane Monheit zenéket hallgatok. Ez valami döbbenetesen jó.

Defektjavítóspay