Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez előbb rossz képet raktam be.
Itt a jó:
Ilyen jó csajokat én csak messziről látok, vagy újságokban esetleg... persze én ilyen újságokat nem nézek soha, csak mások mesélték...
nem
bocsanat


Váltófogaskerkáttételmódosítótárcsakészlet
Meg akarsz ölni?!?!?!?
milyen kepet?
Meg is jött. Köszönöm. A képet miért kaptam?
mail-ben elkuldom
TUDOM, hogy nem...

Más. Figu mester számát tudja valaki? Egy amerikai autós ismerősömnek vannak izületi problémái és gondoltam összehozom őket. Hátha tud neki segíteni. THX!
gondolod, hogy kihagynek egy ilyen setat a parton?
És így fogtok sétálni kéz a kézben? Mert akkor hozok kamerát...
Woah! hoznal nekem egy ilyen kek rucit? az sajna nekem nincsen
uhhh ez eleg kemenyen hangzik de az elsportolok nagytobbsege "igy jar", ha leall az aktiv sporttal. ugyanannyit esznek, mint korabban es persze a szervezetuk nem hasznalja fel a plusz energiat
vegulis ha elkezdesz megint hajtani, akkor nem lehet gond, csak le ne santulj ujra
Így jó lesz?
Meg is adtad a választ a kérdésedre... amíg kellő intenzitással sportoltam, nem volt ezzel gond. Amióta egyre gyakrabban vagyok sánta azóta küzdök ezzel. Pékáruk, tészta stb... gondolhatod... és persze a mennyiségek...
azt aruld el akkor, h mi a fenebol szedted fel azt a plusz x kilot bar a teszta az jo alap
Nem nagyon, ami azt jelenti, hogy csak ritkán és módjával. Leginkább felvágottakat, szárnyas szín húst néha. 18 éves koromig a virsli és a felvágott volt a max. Óvodás élmény. Evvan. Mindent eszek ezen túl. Gyömölcs, zöldség, tészták, főzelék stb...
egyreszeset, vagy bikinit hozol?
Most viszek én is fürdőrucit. Csak hogy legyen min röhögni.
NEM ESZEL HUST hat akkor mit?

kb 10 perc mulva en is horpasztani fogok vagy majd a gaton alszom a gatoroknek csak szabad
Húst egyébként sem nagyon eszem, belsőséget meg pláne... de sokak állítása szerint finom...

Ja kis buta, de ő már ugye nagyfiú, 5 éves, és neki már nem kell aludni... ennek általában az a vége, hogy a kanapén horpaszt kb 10 perc múlva...
Fürdenék én gatya nélkül is, ez nem gond, csak AZT a vizet nem bírja a bundám...
rantott majat es petrezselymes krumplit
kis buta ennyi idosen meg majd rimankodni fog, barcsak alhatna egy keveset a delutani muszak elott
majd a kuton eldontjuk, az mar nem lesz gond
lenyeg, hogy rajtad kivul mindenki hozzon furdobugyit
Mit ettél? Mi is most kajoltunk, pizzát rendeltem. Most raktam le a kicsit, a nagy meg éppen ellenkezik, hogy ő nem alszik napközben...