Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ne tessék szemtelenkedni, azért mert jelenleg rokkantnyugdíjas vagyok, az nem jelenti azt, hogy nincs szükség a lexikákis tudásomra jó néhány budapesti lokálban.
van munkahelyed?
Nekem nem volt ekkora mázlim, egy öreg szakállas muksót vertem telibe
Majd este jobban megnézem magamnak, mert már nem emlékszem rá.
De a lényeg az, hogy nincs szerencsétek, mert itt vagyok, és mindenki vendégem egy italra a munkahelyemen.
Tisztában vagyok a saját hibámmal. Felelőtlen voltam...most talán először voltam igazán felelőtlen..Meg is bosszulta magát
Na az ciki. Legaláb jó volt a leányzó?
HÁT Csucsu Jobbulást neked is meg a vasnak is. A lényeg te vagy a vas meg meggyógyul.
A megegyezés mi lett? Mindenki megy a maga útján? Fizeti mindenki a saját kárát, vagy még az autót is te javítatod?

A múltkori afféromból adódóan jizetek egy hátsó lámpát. Pont ma. Megírta a kiscsaj a címet sms-ben (hogy hova menjek este) a végére odaírta Várlak Enikő és nem elolasta a párom. Vicces kérdést tett fel.
Ok, köszi.
bazz, most adtam el a z750 elő felnimet 47ért egyik nap
idexek meg blokk oldala van ha kell, de azért küldj egy listát hogy mi kellene
Szia,
keresd meg a Gumi forumban Briant. nyugodt szivvel allithatom, hogy mindent tud ebben a temaban
Kedves Mindenki!
Tudom, hogy 1000x lerágott csont, de új hátsó gumma kell a gépre (2007-Z750), s az lenne a kérdésem, mit ajánlotok, hol a legolcsóbb, s ár/érték arányban mit érdemes. (azon is gondolkoztam, hogy most megint gyárit, ami kiszolgálja az elsőt, s majd a következő váltásnál más típus.)
Segítséget előre köszi. Mi a gyári gumi kódja? (nincs a közelemben a gép)
Jó reggelt!
TomiZ a 84-esen sikerült bemutatni Páff dedi elestem a motorral című számát. Holnap viszem szervízbe, tőlük függ mi lesz. Mivel a jobb bokám törött el, ezért lehet megpróbálok gurulni mivel sok mindenre nem használom. Ha sikerül, akkor megbeszélhetünk egy időpontot.
Jó reggelt.

A piros+sárga a készülj, nem a szabad, tehát még nem enged.
"-kereszteződésbe bármivel úgy célszerű bemenni (indulásnál), hogy előtte meggyőződünk, valóban nem jön senki " ez meg az élet- és pénztárca-ösztön, ami még zöldnél se nagyon enged jobbra-balra nézés nélkül /[2195] augusztus 3. 16:05 zakóperec, sajnos én írtam, így olyan, mintha magam fényezném/
Almosan, Csillagom
Itt Angyalföldön a Béke úton. Ráadásul az egyik barátom jött mögöttem kocsival, ez volt az igazi mák.
hol?
Gyurika, ez nem sm vagy nem sm kérdés. A tegnapi simán előfordult vona sm-mel is. Nem az volt a baj. Egy aljas kereszteződés, ahol az egyik lámpa már enged a másik pedig még enged...ennyi.
Hogy vagy Borso?
Az nem fog menni. Mennem kell, intézkedni motorkám ügyében, hogy minél előbb szervizben, nyugalomban tudhassam, akkor majd megnyugszom.
Csucsu!
irj egy mailt, (volkay_orsi@hotmail.com) es megadom a szerelom szamat. nagyon ugyes es nem kokler
emlekszel meg ra, hogy este telefonaltunk?
mondtam neked, hogy ma sokkal jobban fog fajni, de csak pihenj es borogasd a terded. tessek rendesen felpolcolni es lehetoleg keveset mozogni.
Jo reggelt
csuuuunyan elaludtam
mégis csak sm kell
cső hogy sikerült? http://racsidepo.com/ alkatrészek.
Joreggelt.

Azt hittem este, hogy nem fájhat jobban Tévedtem basszameg.

De ma már a moci öszerakása a projekt, hogy minél hamarabb meglegyen, és még idén benne legyek egy Szerdai sumálásban