Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na azert a gofrinak is biztosan megvolt a hatasa
hanyat sutottel vegul?
Én a Naked Motors-hoz viszem, az üllői útra. A szervizes srác nagyon rendes.
elnezest kerek, termeszetesen tobbesszam!
meg a felsziget hatasa alatt allok
ez aztán a kellemes kikapcsolódás! én meg a konyhában izzadtam egy halom egyre csak gyarapodó gofri társaságában ...pedig tanulnom kellett volna. na,de ma már nem fogok neki a fejtágításnak.
Uram megjottem
a tervezett honlap sajnos meg nem mukodik, de csak csillogo szemekkel tudok meselni A Gátról suppedos, gondozott, frissen nyirt fu es gyonyoruen rakott setanyok mindenfele. van pad, van teraszos, fuben fekvos resz es ehhez az obol vize, ahol lehet a jelek szerint evezni mindez kb 1 km hosszan! nyugalom, csend es senki, de tenyleg SENKI nem nezett hulyenek, hogy a kockas pledemmel a fuben fekudtem es olvastam
nyugalom, csend, es lattam egy csomo kisgyerekes szulot is, akik - azt hiszem - a jatszoterre vittek a gyerekeiket. van ingyen wc, ami - NAGY SZÓ - nincs bezarva, vannak parkorok es pompas hangulat komolyan mondom, melo utan a legidealisabb hely kikapcsolodni
Márkaszervizt ki melyiket javasolja? Jobb is, hogy ma nem induéltam el mocival, mert most vettem észre, hogy 6300 km-nél tartok és 6000 lett volna a kötelező szerviz... csikibege kilőve, más ötlet?
THX
Szeva tesa!
Ócsóért sérülésmentes érdekel. Egy első és egy hátsó Javított semmiesetre sem. Gumi nélkül, gumim van ugye, bár a hátsó az olyan challenges lassan. Alapvetően cserélni akartam volna valakivel, de akinek feka van az hallani sem akart eddig róla, a csikibegében meg ugye nem sikerült...
Knapetya. Figyejjémá bro, ha tudok occsón fekete felnit, akkor téged is érdekel?
A sas remélem h 3 héten belül állni fog. Vagy repülni vagy mi a répa.
Borsót pedig nagyon szívesen ölelgetném hátulról, de senki nem megy sehova, így én is maradok itthon, az általam frissen kitakarított lakásban.
Én is kiugrottam volna veled a gátra hemperegni.
Hehe. Felvettem a csizmát és megyek felrakom magam a vasra s tiplizek haza a családhoz, meg elötte a Tuskoba (tesco) is belépek.
Hát nem mert még itt rohadok a melóhelyen és csak 17:30 után tudnék tiplizni.
Te meg otthon heszelsz és gondolkozol, hogy igyál vagy guruljál. Mi?
Mizu coctailmanus?

Inkább elmész este bebombázni, ahelyett, hogy felülnél Borsó mögé, mi ez a lankadás?
Egyébként mikorra lesz meg a sas?
-Hú ennyi kérdőmondatot-
Viszlat!
elszaladtam vilagga
ezert is megyek a gatra
Hát akkor nem lesz kinek köszönni ott, mert én sem indulok el... próbálom rendezni a soraim...
Személy szerint 69-esből csak egy ilyesmi:
Szerintem nem, mert Csucsu házitündér lett , Borsó leitta magát FIGU melózik, Version nem ér rá, nekem is kéne melóznom (otthoni munka), alig lennénk. Inkább pihenjünk rá a péntekre. De TomLamb mocizna ott Vecsés környékén.
en nem hinnem, h megyek...
tul keveset aludtam ejjel. kiulok a gatra, v max odamegyek koszonni a kuthoz, aztan probalom osszeszedni magam
Hello nép! Nem vagyok itt egy napig és máris teleoffoltok 4 oldalt... asztaa...

kormánylengéscsillapítógázrugóstagrögzítőcsapsze
galátét

MA lesz Érd Jet kút 17:30? Mert ha igen akkor lassan indulnom kellene...
A 69-est én is csipázom.
Mindenféleképpen a 69-est szeretném.
Mert mint tudjuk a világ mozgatórugója
valassz!
Én megyek..öööööö velorexxel:)