Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hat ha knapet meg nem kapott sokkot, v nem alszik, szerintem o vevo lesz a dologra
en tuti, hogy addigra tul leszek par kellemes limonaden
Hali,
Mégis úgy adódott, hogy késő délután egy barátommal felkerekedünk egy körre vecsési indulással kb. 18.30-19h között.
Valakinek van kedve csatlakozni?
gratulalok nagyon ugyes vagy
Yepp

Bútorok letakarítva, felporszívózva, felmosva, ruhák elpakolva, csucsu lezuhanyozva megborotválkozva.

Minden, és mindenki ragyog
ááá,az nem jó,mert vannak külsérelmi nyomok ....én inkább a balesetnek álcázott, lépcsőről leesős megoldáson gondolkozom.
egy szep meretes vaslapattal sokat lehet segiteni a fonokodon
nyugi,hülyék mindíg lesznek! Engem a főnököm szólt meg reggel,amiért "csak" 19:40-ig túlóráztam tegnap ....mondta,hogy bejött este 8-kor leellenőrizni,hogy itt vagyok -e még és csalódottan vette tudomásul,hogy már hazamentem. viszont nekem reggel 6:45-től már baromira sok volt az idebenti hülyeségektől.
ha ez aztan az....
egy apam korabeli faszinak kell havonta elmagyarazni, h ha valaminek 3 honap a szallitasi ideje (mert neki ugye az elcsobb kell), de nem adja meg a felhasznalasat elore, akkor holnapra tuti nincs itt neki 3000 db 18x220as csavar es mar bogok
csípőskolbásszal tuningolt paprikáskrumpli káposztasalátával...nyammmi,ez finom volt.
na,az gáz.
Sok ez nekem mára, lovaglás, combbal szorítás, most meg ez...
en benne vagyok
remeljuk nem lesz igaza a meteorologiai szolgalatnak, aki pentek delutanra igeri a hidegfront erkezeset
Én nagyon szívesen bebasznék ma este, de úgy istenesen. Sztem le is nézek a romkertbe.
hat nem
szopok folyamatosan es meg csak nem is jooooooooooooooo
Ez az gyerekek...szolidarítás.

Nagyon szééééééép
Segítsünk?
Akkor szerintem hagyjuk ki a mai gurulást, és találkozzunk pénteken a ringen. Szerintem veszek egy mérges kígyót a motoromhoz és azzal fogom kikötni, ha otthagyom valahol. Cápa nagyon sajnálom. Az a gép ami az adatlapodon van? Ha meglátom szólok.
torkos borz üzemmód= sokkos állapot miatt fellépő,megállíthatatlan evési kényszer? ha igen,akkor erre tényleg inni kell.
torkos borz uzemmodban vagyok ma del ota, uh tenyleg koktelozas lesz este
Mizu bORSIkám..Munka?
Nem félek semmitől Illetve amikor tegnapelőtt észleltem a kombi fordot keresztben előttem, akkor kicsit beszartam
hoppp,már meg is vagy.
Nem akkar futni, elkapatni akarja magát.
futás,mert elkaplak!
jajj,ugyan már...ne legyél ilyen félős.