Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem dolgoztál ma? semmitse? beárullak lesz majd fenyítés
vajas kiflit es kakaot kerek szepen
Akkor 8:15-re jó lesz a reggeli?
en meg legalabb 8ig fogok aludni igazi hetalvo vagyok
Szevasztok!
Én meg egyáltalán nem dolgoztam ma
viszont holnap fogok
FIGU
megiscsak ki kene venni azt a doglott halat az agynemutartobol
Falszomszéd 1 fő, házszomszéd 1 fő.

Na megyek zuhizni, mert valami bűzlik...
es sorold fel az osszes 60 folotti lakot a hazatokban
valtottam inkabb, mert kiszaladnak a vilagbol, aztan mi lesz a terfigyelo rendszeremmel
Én most ToTo-t bömböltetek... 25th anniversary, Amsterdam live DVD...
megkuldtem az oreglanyokat egy kis Alice Cooper-rel
Mögötte? Nem elöl hajt?

Mondhatod nyugodtan, csak közben dobok egy zuhit...
magamnak es a mindenhatonak tett igeretemhez hiven 3kor ugy elhuztam, hogy Ibolya mogott felgyurodott az aszfalt mar reg itthon vagyok ittam sok limonadet, ettem sok dinnyet, olvastam
mondjam tovabb?
Fogyóznom kellene... de most éhes vagyok, gyakorlatilag reggel óta alszom, kisebb-nagyobb megszakításokkal...

Nálad mizu? Már otthon vagy még bent vagy?
Rákóczi - Szentkirályi sarok.
csak 8 tojas? te fogyozol?
nekem ugy tunik, hogy folyton idozavarban vagy de azert nyugodtan egyel, mert megfajdul a hasad
Nem outlet. Korábban csak vidéken voltak boltjaik, ezt nemrég nyitották. Elég komoly a választék. Több motoros újságban láttam már hirdetésüket, ezt a térdvédőt is úgy vettem náluk.
Kösz Knapet, amit mondassz az valami motorosoutlet, nem-rémlik valami

féklámpakapcsolókülsővédőgumi
Az első helyen amit kinéztem, az persze nem volt, "lehet, hogy ajövő héten de nem biztos mondják"
+ ilyen sztorik. No problem, motoroztam egyet.
Hagymás rántotta 2 nagy hagymából, 8 tojásból és egy kis reszelt sajttal... Most már csak az a bajom, hogy a mai napra kellene még 10-12 óra de inkább több...
Én is jó sokat jártam utána. A Rákóczi úton vettem végül az Astoria és a BLaha között kb félúton, a Blaha felé irányban a jobb oldalon van az egyik sarkon. A nevükre nem emlékszem, Suomy cuccokat forgalmaznak főleg, de van minden más is.
hat ezt meg hogy sikerult?
Halihó 2

Akkor én nyertem:
fél 2-től 6-ig gurulgattam keresztül kasul a várost, de nem találtam egy normális térdvédőt
ez nem volt fair
nem egeszseges dolog penteken sokaig dolgozni
Joetvagyat!
Nem, pénteken fél kettőig dolgozom. Fél ötig motoroztam.