Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez igaz, de nem vígasztal a dolog. Elbasztam az időmet az energiámat. Melóztam éjjel is, hétvégén is s ezek után nem fizetnek. Tudod elborultam agyilag és ha másképp nem ügyvéddel de megszerzem a pénzem. Velem ne szarakodjanak.
A semmerek az a SUMÁLNI ige egyik szinonimája teeeeeee!
annyira zavarba jottel, h nem tudsz rendesen irni se?
barmilyen hihetetlen, nalunk is folyamatosan ez megy szerintem ha Knapet itt lenne, o tudna egeszen cifra torteneteket meselni ebben az orszagban senki nem szeret fizetni, csak akkor kovetelozik, amikor a munka keszul
És a kerketőzős témába bele semmerek gondolni:)
Szó sem lehet róla, ugyanis minden tíz évben egyszer takarítok, és ezt az alkalmat pont most pipálom ki.
Illetve már nem is takarítok, mert megint a gép előtt ülök.Nem hagyjátok az embert dolgozni
Csak nehogy cicának nézzenek. Aból lenne a kergetőzés.
négyesben ....hárman kergetitek a porcicákat én meg felügyelem a munkát. na,milyen az ötlet?
Én meg fizetési felszólítást írtam (szolig anyázás, hogy fizess ba...) , mivel az egyk ügyfelem március óta nem fizet, csak 6 számla és csak 400 000 Ft, de a jó anyukat, amikor melóztam nem volt gond a határidő. Most hogy fizetni kelenne......
A partvissal kergetés:)
Hello all!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy a K7-es Z-re dupla 4:2-be kipufogót nem lehet tenni? Mert a másik felén is van helye a lábtartón! És azt tudom hogy a K6-ra lehet ( Ixilt láttam a neten). Mondjuk ennek az ára gondolom baromi húzós lenne.
Ill. Ha teszek fel mondjuk Akrapovicot akkor a két bovdennt ki kell kötni? Vagy mi a.....
négyesben...hm
Nőhöz nőt vinni...micsoda badarság ez
ebbol vajon melyik volt a remhir?
jöhet az asszony is ....de akár TE is ...3-an még gyorsabbak vagytok.
Micsoda erőszakos egy fantáziád van, sodrófa, partvis....sokat nézed a rex felügyelőt
Ha a mennyaszonyt is viszi takarítani akkor gyorsaban végeznek.
Borso! Ne terjessz nekem itt rémhíreket
én csak porcicát kergetni hívtam ...az pedig már büntetendő?
csak vigyazz, nehogy a menyasszonykaja menjen es teged kergessen meg egy partvissal
hozzám nem akarsz eljönni porcicákat kergetni?
Durva mi? Valljátok be hogy most nagyot nőttem a szemetekben:)
beteg vagy?
biztos a bucidat is beverted
na,ez már kóros!
Ssssswwuuuuuuuunng