Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jóreggelt! Megyek reggelizni...
tenyleg fel 5ig dolgoztal penteken? szerintem az maga nem egy leanyalom
Ha már oda kerülsz, hogy érdemes volt megkötni, akkor az régen rossz, mert vagy ellopták, vagy porrá zúztad. Ez meg szerencsére még nem nagyon történt. De ha ezt a kettőt el tudod kerülni, akkor nem érdemes megkötni.
Halihó, fél kettőtől fél ö-ig a városban motoroztam. Hát nem volt egy leányálom. Szigetszentmiklós-IX ker-Óbuda-XIII-Szigethalom. nagyon meleg volt. Sajnáltam a kicsikémet.
Sziasztok!

Érdekelne, hogy kinek van casco-ja a motorhoz? Mik a tapasztalatok, érdemes megkötni, ha igen, melyik céget ajánljátok(díjak)?
Előre is köszi a válaszokért.
en most keltem fel
Igen, de most következik a délutáni szunya.
haliho
sikerult vegre teljesen felkelni?
Természetesen nem félreértendő az iménti hozzászólás
Kellesz de nem tudom a számodat:(
HAZAAAAAAAAAAAAAAA mentem
csok! ha kellek, hivjatok
minyaaaaa mehetek hazaaaaaaaaaaaa
Még sajnos nem volt időm foglalkozni a mozival, de valamit csinálok vele. A fejkamerás rész gáz lett. De majd valamit hekkelek a fotókkal is.
koszonom teljesen veletlenul talaltam a polcon apamrol ram maradt egy csomo erdekes konyv, van mit olvasni
Nyitott elmére vall. Komolyan.
( link )
Capote, Truman: Hidegvérrel
nem eppen a legkonnyebb, de nagyon olvasmanyos
Mit olvas-sz? Ha nem szégyellnivaló a címe..
(én épp a Csendes Don 3. kötetét csipegetem)
igazan csak sajnalni tudlak, hogy ennyire sanyaru a sorsod
en azt hiszem hazafele kiulok a kopaszi gatra, jobb dolgom nem akad bokaig suppedos fu van, csend es nyugalom es hoztam konyvet, ugyhogy olvasni fogok
Már kezdtelek irigyelni... De rájöttem: péntek lévén 1-ig dolgozom Mondjuk hazaérni az más, néha tíz egész percet is igénybe vesz...
Ha nem esel-kelsz, jobb a szellőzni képes ruha, ha meg még az esésnek kitett részeken bőrrel erősített, végképp, mert akkor nem kell újat venni egy esetleges malőrnél (de ugye maga a műszál sem egyforma tudású, terhelhetőségű ezekben a ruhákban). A méret és a minőség a fontos ezeknél: ha minden protektor a helyén fixen, kényelmes, könnyebb ruhád van, allergia nélkül. (Nekem pl. kisebb (helyi járat) gurulásokra egészségtelen módon marad a farmer, az egybe(bőr)ruhát nem vagyok hajlandó felvenni. Egy cordura gatyával a dzseki mellé megoldanám ezt is, meg az esőt se kizáró alkalmak kétségeit (a bőrruha full perforált, de szellőzik is :) )
en spec koran keltem
mennek aludni en is, de 3ig ki kell itt birnom. utana viszont enyem a vilag
Mizu pajtások? Videót én is megsasolnám már... meg aludnék is már, megint...
Szepjoreggelt
kosz
Jó reggelt. Szép álmokat.