Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Takarítok...Határozottan kijelentem, hogy nem volt rám jó hatással a baleset
Kicsit összekuszáltam a szálakat... Azért csak sikerül válaszolgatnom.
Sajna melóban vagyok nyakig... Tegnap ugyan megkérdeztem, hogy lesz-e ma valami, de nem igazán tudtam volna összehozni...
Péntek estefele volt egy kisebb céges összeröffenés, ami elég korán ért véget. S hazafele menet gondolkoztam azon, hogy visszajövök motorral s valahogy utolérlek és egy éjszakai gurulásra ráveszlek. De sajnos a macsekok etetésénél leragadtam, illetve az elérhetőség is csak a fórumon keresztül jött volna össze.
Így azonban ez egy darabig nem kivitelezhető a wakeboardról nem beszélve...
Azért legalább, mint tanácsadó számítok Rád, amint kocsival mobilizálhatóvá válsz!
más kárán soh nem szabad lovagolni...
swung, teeee majom
Ssssssuuunnng
Banyeg, ez nem jó hír...
Hüpp hüpp...olyan...hüpp...nehéz emlékezni...hüpp...

Loavagoltam a zöldhullámon, és egy lámpa nem akart váltani, elkezdtem erőteljesen fékezni, amikoris láttam hogy vált a lámpa( és itt követtem el a hibát, hogy nem fékeztem továbbra is) megörültem hogy megúsztam, és felbukkant a mondeo...aztán csatt, bumm...wrooaaaam, kkrrrssshhhhhh......
Ez idáig eljutottam én is... , de hogyan?
Hát haverom...az történt hogy egy ideig nem megyünk wakeboardozni

Röviden a következő: Részben a saját felelőtlenségem és figyelmetlenségem, részben egy autós kolléga rossz helyzetfelismerésének következményeképpen tegnapelőtt a béke úton telibevertem egy Ford Mondeo kombi hátsó tengelyét egy kereszteződésben. Kurvára nem voltam rendesen felöltözve, így kicsit összetörtem magam, de azt kell mondnaom, hogy kurvára vigyáztak rám odafentről, mert semmi komolyabb bajom nem lett. Sánta vagyok a bal lábam tropa, a két könyököm is bebasztam, meg a nyakam is fáj, de ennyi....

A motor mint láthatod kicsit odalett....

Veled mi a pálya?
osszetorte magat
Sziasztok!
Mi történik itt egy hét alatt?
Csucsu mi történt Veled? Le vagyok maradva...
Pont erre gondoltam én is. És Cápu ur, ha valamit hallok látok... Illetve ha tudok segiteni akkor fogok is.
mondhatnam, hogy orulj neki, mert meg mindig "jobban" jartal, mint szegeny Capa
Ez van. Nem lakom ott, csak akkor ejjel ott voltam (eletemben eloszor). Fel tudjuk venni a kapcsolatot?
Szarul néz ki mi? És ez csak a fele annak ami történt vele. A kisebb fényezésen történt undormányok, a fityegő index, hajlott kormány stb.....
A villáról sajnos nincsen értékelhető képem. De meghajlott az egész
basszameg
hat nem valami jo nap ez a mai
Kösz bro. Javulgatok, jobbulgatok. De az a "baj" hogy én hamarabb jól leszek mint a motorkám basszameg.
Mikori, milyen színű, ismertető jel? Hogy lopták el éjjel, ki volt láncolva? Informálj plííz.
Sziasztok!

Kérdésem az lenne, hogy az elmúlt napok eseményei hatására lesz ma gurulás vagy sem
hogy szervezzem a délutánomat

Egyébként Csucsu neked jobbulást és mihamarabbi motorozást

üdv mindenkinek
Zotyó
Ne bassz... Ott laksz a szomszédomban.
afenebe
nagyon sajnalom. ha esetleg meglatnam valahol, szolok!
Sziaszok....

Julius 31 (csutortokrol), augusztus 01 (pentekre) virradoan ELLOPTAK a Ninjamat. Nem sokaig orulhettem neki... Az eset Budapesten tortent a XVIII. keruletben, Nemes utca, Fenyofa utca sarok (Elefant lakopark). Kerek mindenkit, hogy amennyiben konkret informacioi vannak az esettel, vagy a motor megtalalasi helyevel kapcsolatban, segitsen!

06 20 550 3195