Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem eleg neked a napszuras egy napra?
en ugy hallottam, h nagyon sokat kellene rakolteni, h az F1 mellett a GP-nek is megfeleljen. keves es kicsi a bukoter es volt mas kifogas is ezzel kapcsolatban. pontosat nem tudok, de a palyamotorosok kozul sokan ismerik a palyat, oket erdemes errol kerdezni
masreszt szerintem egyaltalan nem lenne baj, ha nem ennyire Budapest-centrikus lenne az orszag
Fura ízlésed van...
Húúúúúú hát ilyenkor üt meg a guta
Lehet h nem értek hozzá, akkor bocs h okoskodok,
de nekem annyira ötlettelennek tűnik ez a pálya h csuda
nem tudom h motoros tervezte-é
de az is lehet h fránya ízlésem van
FIGU
Én is támogatom. Abszolút komolyan kérdezem, hogy a Hungarornig pl miért nem jön szóba mint MotoGp helyszín? Készen van, ismert, 3x kapta zsinórban a legjobb F1 futam rendezéséért a díjat. Van ismertséges motorsport körökben. Nem kötözködöm, tényleg, csak érdekel, hogy mi lehet a háttérben.
Tapasztalatból mondom, hogy ingyen semmi sincs.
Ezeket a pályákat ismerem, ott edzünk majdnem egy éve amióta megnyitották. A lehető legjobb minőségű, nagyon korrekt öltözőkkel stb. Amennyit kérnek ( hétvégén pl 2 óra 18.000 Ft, a pálya, 1 nagy öltöző ) az szerintem ár-érték arányát tekintve nem sok. Ahol korábban voltunk a Tábor utcában, ahol a meccseket játszuk, ott is majdnem ennyi a pálya és az nem műfű, gidres-gödrös, ha esik sár van, nincs rendes öltöző stb. De persze ez csak onnan jött, hogy ketten is ismerjük a pályát, ha van más ötlet, hajrá. Én nem ragaszkodom semmihez. Viszont szervezkedni nem tudok, annyi a munkánk összevissza. A kapuba szívesen beállok, ifi válogatott is voltam, szóval nem csak a kevés futás miatt gondoltam...
en tamogatom
biztos, hogy lenne letjogosultsaga egy uj, kelet-europai palyanak
Utána kéne nézni több helyszínnek, tapasztalatból tudom h marha nagy ár különbségek vannak ,
és valami igényfelmérés is talán kellene mielőtt valami nagy lóvét bele feccölsz a dologba ,
esetleg olyan helyen szervezni ami ingyé van
de Csucsu te Dalmáciából nyomod, vagy idő csuszás ez
FIGU
http://www.motogp.com/en/photo...
S még lehet, hogy jó kis pálya lesz ez is.
Ja mint, csere a Knapet (kapus) cseréje lennék. Mert futni én sem szeretek. Vagy hátvéd.
Én benne vagyok, mint lelkes csere és szurkoló és Borsó sütijének őrzője.
Pont ezt akartam mondani, bár az én fiaim nem bírnak ki egy-két óránál többet ilyen helyen... illetve mi nem bírunk ki velük többet... Szerintem az lesz, hogy én megyek, asszony jön valamikor velük, aztán ha menni akarnak mennek. Én kibírok egy egész napot, csak ne kelljen sokat futni...
Szeptember 6 szombat
gondolom inkább hétvége mint hétköznap,
aztán lehet belőle családi nep is és Borso gyakorolhat
Sport
Jövőre Magyarországra jön a motogp
Független Hírügynökség 2008 július 23, szerda

2009-ben Magyarországon is rendezhetnek motogp futamot, a vadonatúj Balatonringen - jelentette be szerdán, Budapesten Bajnai Gordon, Nemzeti Fejlesztési és Gazdasági miniszter , valamint Carmelo Ezpeleta, a Dorna Sports spanyol cég vezérigazgatója. Az új pálya Sávoly városa mellett épül fel.

:-)
Labdát hozok...
ha legalabb a nap sutne, akkor ezt most a napszurasra foghatnad de igy siman csak dilis vagy
Kellene azért tudni hogy mekkora igény van erre, mert annak függvényében foglalok pályát. na meg valahogyan a nevezési díjakat is össze kell szedni, mert nem 2 forint egész napra a pálya, pályák.
Háááááát tudnál segíteni ebben-abban
Én egy Szeptember eleji időpontra gondoltam, addigra mindenki rendezni tudja a sorait hogy jól kikapjanak a Z- topictól.

Akkor szervezkedjünk. Ki segítene még?
a Sportmotor, illetve a moderatorok szivesen segitenek ilyesmiben, hiszen tobbszor volt mar ehhez hasonlo osszejovetel. tavaly oktoberben voltunk Hevizen, es volt egy szilveszteri mulatsag, mindkettot tamogattak is. szerintem jooo sokan lennenek mas forumokbol is, akik szivesen jonnenek, csak hagyjatok eleg idot, hogy ossze tudjak szedni a csapatokat. Hevizre kb otvenen! mentunk, de majdnem egy honappal elobb kiderult az idopont.
ha tudok valamiben segiteni, szivesen teszem, csak szoljatok
Ok, ha más nem akkor mi elmegyünk egyet rúgni.
De szigorúan sörmeccs
Én is minden szerdán ott játszom. Arra gondoltam h oda szervezném.Első lépésként kéne egy időpont, aztán valahogy ki kéne iratni a főoldalra
A foci az jóóóóóóóóó ű
én vagy 15 éve minden héten (terembe) focizom a haverjaimmal
Innen a FIGU is, azért mert nem vagyok olyan jó , de lelkes és sokat futok összevissza
FIGU
Deal!

Kapuba egy ember tuti . De lehetőleg füves, vagy műfüves pályát kell keresni. Ahol mi edzünk az pl fasza nagyon! Vasas műfüves központ a Lehel ( Béke ? ) úton. Ahol a boxcsarnok is van.


Eszembe ötlött valami.

Kéne szervezni egy Sportmotor.hu forum kispályás focikupát. A topikok illetve márkatársak összeverődnének csapatokba, és egy egész napos jamboree-t lehetne csapni.

Szerintetek?