Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

JJjjjjaaaa..... cipőmánia rulez! Dehát ilyen lábakra illik is! Jaaa azt elfelejtettem a meglepettségtől, hogy nagyon csinos voltál ma... NAGYON!
ize ... az itthoni papucsokat es a strandolosokat nem szamoltam am bele
Hát gyerekek... én most kávéztam 2,5 órát Borsóval... úgy elrepült az idő...
Orsi! Micsoda? Ja és itt a link:

http://www.ramirez.hu/rodeo
Ezért kaptam meg a diszpécser számot? Csak viccelek nyugi... mondom NYUGI!
Knapet!
megszamoltam, 32
Joestet!
Kicsit eldőlt mindkét oldalra, mi?

http://www.sportmotor.hu/motor...
nem vágom ezt hol olvastad
Szasz FIGU!

Köszi a jó kívánságokat! Mi éppen most vittük el a gyerekeket Apóshoz,hogy holnap csak Andié legyek,de már zavar a CSEND!

Üdv,
Peti
Igyál sok kávét., hogy pörögj. Én sem aludtam két napig tavaly. Hajrá.
Szia Borso!

Minden rendben lesz!Muszály lesz! Ami hiányozna(DE MINDEN MEGVAN!) az hiányozna az orvosnak is utána!De a fiamnál és a lányomnál is rendben ment minden,nemá hogy most nem!

Holnap majd írok a meghatottságtól kisírt szemekkel amit Ti úgyse láttok,csak én lássam a billentyűzetet.
kutttya legyek, ha ertem, de majd elmondod
Nem értettem félre, ez egy felcsattanás volt a hasonló jelenségekre... más fórumokon... Mindegy. Majd szóban kifejtem bővebben...
szerintem itt valami felreertes van, de vegulis mindegy
a multkor is azert kerult ki, h aki akar, el tudjon erni csak hijjal, aztan talalkozunk es ettol meg tenyleg nem leszek a csajod
Nem mentettem, de most igen. Ha nem nekem címezted akkor miért mentettem volna el? Ezt most tényleg nem értem. Attól, hogy monnyuk megszerzem a számod még nem leszel a csajom...

Namindegy. Csörgetlek.
Knapet, szívesen segítek
Keresd vissza a topikon juli 7-8-9 körül aszem
FIGU
Knapet, a Cuccot hagyd csak, nem letkerdes ha befele menet talalkozunk, az is tokeletes
20 9 399 477, azt hittem elmentetted a multkor, mikor kiirtam ide
na majd uzenj, h mikor es hol jo neked
AgentZ egy kalappal , és sok szerencsét, és természetesen jó egészséget mindenkinek!
Én most végeztem az ebédeltetéssel .
nem egyszerű pedig csak 2 gyerek van
FIGU
Nem tudom a számod. 5 körül indulok befelé a városba, XIII-ban van az iroda, ott a cucc. Felnyalábolom és menek.
ok, akkor ha lehet, legyen inkabb ma
a telefonszamomat tudod, csorgess meg, ha raersz. kicsit szarakszik a szamitogepem es nehezkes vele ma az elet
egy kavera/sutire barmikor jo vagyok ma delutan
Házikóró majd bővebben mailben, oks? RP itthon van, holnap talákszunk. FA viszont kűfődön még a jövő héten is, szóval lépni tegnaphoz két hét múlva tudunk leghamarabb. Azért hónap nekifeszülünk, addig kellene tudni a sarokpontokat...
Ma is jó még, olyan 6 után. 5ig gyerekezek.
Tyuuuuuuuuuu
hat akkor egy kalappal minden jot, keze-laba rajta legyen a gyerkocon
Szakker!

Csak a foci számít itt most,de a verseny óta illetve kb 3 hete nem edzek,hogy minnél többet Andival legyek.
HOLNAP SZÜLÜNK!

Peti

ui.:most megyünk megnézni a vityilót amit este írtam