Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hmmm a fene remelem lesz ismetles, es jol megnezlek teged is
asszem a Hegylakot neztem
A sport1-en lement kvázi élőben az egész meccs. Sőt, még saját magam is láttam...

Amikor hazaértünk olyan 11 felé akkor volt pont félidő a közvetítésben.
olvastam, draga vagy
biztos nagyon jo volt reggel vartam, hatha lesz a tv-ben valami osszefoglalo, de semmit nem lattam. nem vagyok valami nagy hirolvaso, de errol a meccsrol mintha egyaltalan nem hallottam volna semmilyen mediaban
Néhánnyal lejjebb írtam a meccsről... nem másolom be újra. Ha nem gond...

Mi pedig augusztus 30-án játszunk, pont most írt mailt az edző...
nem mondtam, h szoke a belsom?
meg azt eszembe sem jutott megnezni
Csak azért nem értettem mert a wiwen ez fent van Baby
FIGU
csak kerdezoskodtem
tok jo, hogy ilyen lelkes sracaid vannak anno mi is sokat bohockodtunk ocsemmel a tuz korul, ha a balatonon bogracsozas v sutes volt
jelentem dios meggyespiskota a sutoben
remelem jol sikerul es nem eg oda, v marad nyers barmire kepesnek erzem ma magamat
Kertes ház
a garázs meg különálló épület, a moci ott áll előtte a képeim közül .
vagy ez valami költői kérdés volt Bp.........garázs 30km
FIGU
1-1 lett... full cserepado Arsenal, de így is kurva szépen játszottak. Labdabiztonság, gyorsaság félelmetes élőben. Szemre kb félgázon mentek. Amikor kaptak egy gólt, felkapcsoltak egy fokozatot. 5 perc alatt volt egy kapufa, egy oldalháló és egy gól... aztán megint visszavettek. Igazi kapura törési szándék nem volt bennük, szerintem alapvetően szituációkat akartak gyakorolni éles helyzetben. Az ifjó csodacsatár Valcott ( nem biztos, hogy jól írom a nevét ) na az kész. Azt csinál a labdával és a védőkkel amit akar, miközben nincs 170 cm, bárkit lefut...

Borsó! Nem volt petárdázás és verekedés. Volt pár füstbomba a szombathelyi gólnál de ennyi. Ha ilyen lenne minden meccs, párszor kimennék... de sajnos nem ilyenek...
FIGU,
te hol laksz?
Nah itt is vagyok !
csak azért tűntem el, mert a srácoknak adtam reggelit
Garázs OK , van hely bőven, bogrács is van , itthon vagyok szombatig
de olyan isten nincs h ha kerti buli van más főzzön mint én, (és nem azért mert nem bízom Borsoban)
sőt a lányommal rendszeresen sütünk hétvégeken , amit ő szeretne azt megcsináljuk ,
a vicc, h szép óvatosan a fiam is oda ólálkodik rendszeresen
FIGU
Lassal eljutunk oda, hogy fedett uszodába megyünk nyaralni és mindenki szolibarna lesz csak..
Mi is holnap indulunk nyaralni. Igaz Magyarhonban maradunk. De az Aquaparknak van belső része is.
Jó reggelt.

Ilyen jó időben nem sok kedvem van elindulni sem:( És megnéztem, az Adrián is ilyen szuper idő van. Basszameg
Hajrá!
Majd kérünk mi is
Az jó lesz . Jól tömd meg. Mikor mehetek érte? Olyan 8-10 darabbal számolj nálam. Egy leülésre.
kremes sutit meg sosem sutottem
allitolag egeszen jo retest sutok, es most lenne kedvem meggyes piskotat is sutni ugyhogy irany a konyha
erdekes, a masik ket huligan persze most eltunt, mint az aranyora
És ugye sütsz valami finom, krémes tocsogós sütit is?
Hát a garázzsal gondban vagyok én is mert amit én bérelek az kicsi. Sajna. Így majd valaki másnak kell felajánlani a lehetőséget.
az otlet remek
ha szerzel egy nagyobbacska garazst, en szivesen fozok es a sorozesbol is kiveszem a reszem hogy aztan bogracsban fozunk-e vagy csak siman rendelunk egy pizzat, nekem mindegy
Nem azt írtam, hogy zavar a dolog. Eddi is elolvasgattam.
Szerelni ilyen időben? Hát max egy jó nagy garázsban, sörrel a kezünkben és a saroban meg készüljön valami a bográcsban.
Tudom érdekes képzeteim vannak, de egy jó társaság mindig pozitív hatással van rám.
nekem nem lesz tole semmi bajom, ha nem velem foglalkoztok
sot, akar motort is szerelhetunk vagy mondjuk en csak olvasom, h milyen okosakat irtok
Jó reggelt!
Na ma megint Borsos napunk lesz? Az eddigi témákat olvasva.

Nem tudom ki hogy van vele, de már zavar az, hogy egy héten 1 vagy 2 nap van amikor nem esik az eső.
Hoztam ma is váltóruhát a tatyóban, be nem a legjobb dolog esőben gurulni. Mondjuk jobb mint ülni a kocsiban és állni a dugóban.
S hogy az autósok mennyire a kis világukban élnek! Ablakok felhuzva és nem fog semmit a környezetből.