Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

el se hiszem, hogy eszrevetted
es ez NEM az en tudatalattim
szopbából... az a fránya tudat alatti...
Figu!
Az a rodeó az ugyanaz a rodeó amiről ide linkeltem is képet. Én az amerikai autós fórumról értesültem, oda rakták be a plakátot a szervezők. Az én amarikei autóm per pillanat nem járóképs, ettől függetlenül vasárnap kimegyek a családdal. Fiaim imádják a lovakat, engem is érdekel. Borsó is jön. Meg persze akinek van még kedve.
WOAH! akkor te is jossz? dejoooo
legyszives legalabb minden otodik hozzaszolasban megemliteni hogy motor, kawasaki vagy Z a bekesseg kedveert
jah! a Masik forumba csak akkor nezz be, ha a gyereket kizartad a szopbabol
4-5000 az nem sok nálunk,hamar eljön az aszfaltgyűrés ideje
4-500 az természetesen 4-5000
Jövő hétre ígérte az elkészülést, viszont 4-500 km-ig bejáratós lesz. Viszont bekerült egy line lock...
csak már érezném!
Sima ügy
én mondjuk 195cm vagyok
és pár évig kick boxoltam nem megy már ugyan a spárga de ennyi még igen
és nem túl nagy csak 8 liter (azeleje 18 a vége 10 centi magas)
Borso a második gyereken már túl vagyok, és természetesen SÖRT
időközben már 3 nál járok
Knapet a haverom hívott Gödre valami rodeóra ez ugyan az amiről te beszéltél
FIGU
Figyu. Lehet, hogy leeresztettek. Volt egy csomó alkalom amikor tényleg jófejek voltak, autómat tárolták hetekig, megcsináltak olyan hibát is amit máshol nem tudtak, de az amerikaihoz nem értenek, na. Tegnap éjszaka is vittük, nincs vele semmi gondom, de amerika az neki fehér folt. A szerelőivel együtt. Kiderült, hogy a váltó nem jól volt bekötve ezért nem váltott feljebb, illetve két vákumcső volt rossz. A motor monnyuk ki-be-szét-össze... nagy gázt nem találtak de aszongya az igazi hozzáértő, hogy mivel sz utóbbi hónapokban 5x volt olajcsere a benzines olaj miatt ezért inkább szedjük szét. Meg aztán így egy kicsit lehetett izmosítani...
VAGY LESZARJA,ha jól megy akkor hajlamosak páran leereszteni
Aszongya Norbi ha már hozzányúl akkor csináljuk meg rendesen... most jövök rá, hogy dein nem tud lófaszt sem...
AZTAFAKKK
Bocshi... aszittem te is kaptál a körsmsből...
ja,ugyanabba az anyacégbe fektettem be harmadszor is
teeee, orult szarka
Voltam lent csütörtök reggel ( az éjszaka végeztével indultam, fasza volt... ) megnézni hogy állnak... sokba fog fájni már látom, de fasza lesz...
áááá csak kíváncsi voltam mi csillog az árokban,de nem találtam meg
ez nem volt fair azt hittem Szabi es Petya ket kollegatok, akihez Benedeket most vettetek fel elnezest
errol mintha hallotam volna valamit a szomszed nenitol
mert hát a V8 az V8 hegy hallja mindenki
yesss,Fiam egy kinőtt ruhát vitt a Lányom pedig amivel eddig aludt plüsst vitt ajándékba! ,merthát nem mennek üreskézzel sehova
Mindenki úgy áll meg ahogy jólesik neki... vagy ahogy sikerül...
Csak itt, csak neked megsúgom, hogy a faszt vót direkt, de ha más kérdezi akkor így akartam... mint amikor az Oldson fennakadt a gázbovden a westend parkolóházban...
pedig én az árokban szoktam leszállni a motorról