Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én sem voltam sosem, de nem is érdekel. Ha koncert érdekel akkor elmegyek koncertre... Ennyi. Részeget meg látok eleget az éjszakában...
na ennyit én még ide nem írtam,az tuti
El igen... de ez nem akadályoz semmiben... most is a városban vagyok... Érted?!?!?
en meg sosem voltam, de olyannal se talalkoztam meg, aki kepes lett volna ott jozan maradni
en nem parazok a reszeg noket nem szereted, amugy meg esznel vagyok
es hat te ugye EL vagy kotelezve
na neeee
Nem hiszem... részeg nő? Olyannincs... pláne a Szigeten...
Genyó? Én? Nekem olyanom nincs...
vagy a csajok is annyit ittak mint én
te mennyire genyoiooooo vagy
jól esett köszi!
Egy ilyen jóképű srácot?! Viccelsz? Mindig mondom, hogy a szőke kékszemű csávókat bírják a csajok...
hihihi na az baró volt azt se tudtam ki kivel van! A női zuhanyzóban józanodtam.. nem zavart ki senki se
Jajj... no para!

Én viszont nem viccelek...
Mindig ma van, tudtad?
vvvvvvaaaaaaahhhhhhh most nézem hogy már MA van!
elnezest megegyszer , nem akartam bunko lenni
elnezve a ket gyerkocot, a harmadik is nagyon szep lesz, egesz biztos
Nem véletlenül csináljuk együtt...

Na azért két éve a Sziget-en csúnyán beálltál mint a szög... ne tagadd te beste! gergő meg ott örjöngött...
Ez olyan mint a "cégünk gyorsan, pontosan, olcsón dolgozik és Ön ebből kettőt választhat"?

Nem vagyok szado-mazo fan... sőtt... viszont az "el" az meg nem ... ööőő... érted?!?
szintén zenész
na majd legközelebb... leitatlak úgyéljek... az azért lesz jó mert nem bírom a részeg nőket és akkor tutira nem élek vissza a helyzettel.... ráadásul én nem iszom sosem, semmit. Talán nem véletlenül csinálom azt amit...
neeeem kell legalabb az egyik fogalommal teljesen tisztaban vagyok
Tét nélküli tinglitangli ahol te semikontaktban KO-val nyertél... hülye...