Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tényleg, Petya, Szabi talákoztak már Benedekkel?
jaaaaa nem direkt vót?
Vagány a faszt... béna mint a pöcsöm... a zabszem nem fért volna a seggembe... újra és újra rájövök, hogy nem vagyok egy Rossi... sem... és még én gondolkoztam supermoto-n...
Na ezen most ledobtam a láncot ( nem a Kawasaki Z750-emről... )... te értetted mire céloztam/tunk? Még ilyet... végképp ott a helyed!
Egyszer láttam csak hogy egykeréken indultál,mondtam is magamban hogy de vagány a srác...,nekem is standby-on van a gép egy hete,ezért lesz a jövőhetem nagyon bódog
Előadhatod élőben is a mutatványt Borso,nem kizárt a Női részvétel!
3.) ne legy mar ilyen tök! , a babaagyra gondoltam, te is jol tudod es azert avató, hogy ne legyenek otthon a fiuk, akik csak zavarjak a babat es a mammmat a nyugodt es bekes ismerkedeben
1. minden körülmények között ott a helyed
2. a gyerekágy azt az időszakot és helyet jelöli amikor a kismama a csecsemővel van a szülést követő 3-6 napban
De megmaradt... igaz megint egy hete nem volt beindítva. Utoljára veled motoroztam múlt hétvégén. A kék kicsiZ felgurult Visegrádra meg ilyenek... az feltűnt, hogy a Szentendrein hazafelé amikor gyorsulgattunk, hogy kétszer is felvettem egykerékre? Majdnem beszartam...
URISTEN! te szegeny
en nagyon sajnallak, hogy ebbol a remek mulatsagbol ezeddig kimaradtal kicsit sajnalom, hogy az ilyen gyerekagyavato mulatsagok allitolag nem lanyoknak valok pedig nagyon szepen tudok foldon ulve viccesen nevetni
Mos mér?! Összetettem az álomcsapatot...
Hááát nem tudom hogy mikor lehetne összedobni egy kacagós,igazságosztós,böfögős delériumot...
ÚÚÚÚÚÚÚhhh!

szasssssz!

Hát Neked is épphogy megmaradt a Kawasaki-d

Én a hétvégén még nem,de a jövőhéten tartós nyári idő lesz,tehát a motoron fogok aludni is!Azzal fogok gyűjteni is!
ámogatom az ötletet! Gyerekágy alatt, vagy majd később? A hétvége éjszakák nekünk együtt kilőve... Hacsak nem a Mike veszi a telefont a Kollár meg gyűjt... ja és a Kun...
Igen motorzni megyek a kawasakimmal... nekem még megvan...

Én múlt éjszaka dolgoztam. 8kor már fuvar volt. Ez volt zsinórban a harmadik éjszaka és mivel én vagyo kmost itthon a kiscsávókkal napközben, egy cseppet kivagyok. Vagyis nagyon. Nemrég keltem fel, de megint majd leragadnak a szemeim... és még a mai és a holnapi éjszaka is előttem áll. Ez van. Valahol bírom, éjszaka legalább nincs sűrű forgalom.

Amúgy meg kabbbeee a mellbimbópiercingem... igen van rajtam felesleges kg... vagy 14... és?! Lehet reklamálni a sóhivatalban... majdnem 3 hónapja nem tudok edzeni mert a doki eltiltott, a jobb lábambam lévő csontelhalás miatt. Mostanra nagyjából rendeződni látszik a dolog, úgyhogy augusztus 5-től újra heti 3... majd nézz meg karácsony környékén...
maga a festes az felulet/meret fuggvenye, gondolom ez tiszta 80-100 kornyeken szerintem hasidomostul megvan, ha egyszinure szeretned es tudok valakit, aki gyonyoruen dolgozik tenyleg aranyat er a munkaja, a kiallitasi Ducati-kat is o csinalta
papirugyileg meg kell kerned uj forgalmit, annak a koltsege asszem 12e forint. de ennek utana lehet nezni a www.magyarorszag.hu -n. ez akkor koltseg, ha mondjuk kekrol halvanyrozsaszinre szeretned fujatni. arnyalatnyi elteresnel nem feltetlenul szukseges
MotoroZZZZZZni mesz? ooooo, milyen remek, hogy Kawasakid van
tegnap este volt megint rodeo, neztem, elemeztem, ugyhogy teljesen felkeszult vagyok, legalabb elmeletileg szerintem probald ki vasarnap, te ki vagy parnazva
Hello!Valaki megtudná mondani hogy mennyibe fáj és milyen papirügyekkel jár ha teljes átfestés történne a motoron?És mennyibe lenne hasidom,üléstakaró és a hütőre idomszett?Kössz az illetékeseknek!
Szasz!

Köszönöm Neked is! Valami tejfakasztó bulit kell is szerveznem nehogy már rajtam múljon
Holnap ha jó idő lesz MotoroZni fogok a Z750-es típusú Kawasaki motorommal...

És most mondhatod: ?
persze tehetnek szellemes megjegyzeseket, de inkabb nem, mert megint teleirunk egy csomo oldalt a MOTOR es a Z szavak nelkul vasarnap elmondom
Jóvanna... kellene egy vicc topic, hogy ne ezt offoljam szét...
akkor leirom a kedvedert rendesen, PONTOSAN!
sör! sok sör! lehetőleg búzasör
Okok, de te nőiesen hajlékony vagy, érted? Nyújtógyakorlat? Azmegmiazmi?
ne viccelj, nem vagy gothos de nem lehet, hoigy nyujtogyakorlatokat kellene csinalnod
en a magam 170 centijevel siman fel tudok ulni, barmikor es motorozashoz nem hordok tusarkut