Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi az hogy jössz neki egy hátsó lámpával amikor elismerte a hibáját? Betétlapot kellett volna kérned és menni a biztosítóba megcsináltatni a motorodat!
Na ma a melóba jövet eldobtam a motort egy autósnak köszönhetően.

A keletinél a Rákoczi felé egyenesen haladó belső sávban. Elöttem egy Ford focus. Nézem hogy zöld a lámpa majd azt veszem észre hogy virítanak a féklámpák a kocsin és megáll. Én is fék de baromira csúszott a koszos, retyós út, ekkor döntés jobbra. Az autó már áll. Én meg nem tudtam kikerülni. A jobb hátsó felénél a kormány és a kezem elkapta a kocsit meg a térdvédő, és a dekni megnyomta a kocsi sarkát. Kormány befordúlt és bal vállal felfeküdtem a kocsi háhuljára és elhajítottam a mocit a másik sáv felé, majd bedobtam magam a kocsi mellé. Felpatanok, felállítom a vasat és látom kiszáll a szőke kiscsaj a kocsiból és kérdi magvagyok e. Mondom ja.
Mint kiderül későn jutott eszébe hogy balra kellene mennie azért satuzott.

Összeségében jövök neki egy hátsó lámpával. Ez legyen a legtöbb.
Én megúsztam. Fáj a kisújam a bal kézen és érzem a vállam, de nincs semmi gáz. A térdvédő segítet, hogy ne romboljam le a térdem a kocsin és a kesztyűm szakadt el az ütközésnél és nem a bőröm. A moci az irányjelző behajolt, elfordult egy kicsit a kuplungkar és a deknim piros lett és az aszfalt megkarcolta.
Olyan gyorsan lezajlott a dolog hogy csak na.
Amúgy végiggondolva a dolgot, így jöttem ki a legjobban, mert nem repültem a melletem levő sávban egy autó alá sem, nem frotálisan kaptam el a focust (ha csak fékeze akkor ez lett volna). Illetve hátulró jövő autó nem toltak fel, mert az is éphogy csak megállt mögöttünk.
Szétcseszed a fórumot... ráadásul te végképp ne szólj, most adod el a KAWASAKI Z750 motorodat...

na megyek aludni...
Haligu!
Akkor értem haza az egyik menetből. Eddig aludtam. Most megyek alszom tovább. Na ez három off, bocsi, megyek is.
Szia!
A napokban a német e-bay-en volt fent egy blokk, akartam is azonnal írni, de sajnos elterelődőtt a figyelem munka közben...
Nézd meg, szerintem még fent kell legyen.
Gratula a picihez es sok örömöt hozzá és azért pihenjen is az anyuka.
elnezest a DUPLA OFF-ert

1.) Gratula Z-Ugynokeknek, remelem Andi is jol val
2.) Joreggelt!
ja, és 2009 :)
Mizu melózol megint , nem tudsz aludni
Éjen, éljen, éljen , és hurrá, hurrá, hurrá !
Gratulálok AgentZ, jó egészséget mindenkinek
FIGU
Ááá még így sem elég szigorú. És te se akarj ilyesmiről beszélni... mert az már off.
Z ügynök harmadik gyermeke megszületett nagyjából egy órája. 3700 gramm és 57 cm és fiú. Ja és természetesen piszok jóképű! Gratula!
Ooooóóó tényleg bocsánat az offért... tényleg. Őszintén. További jó fórumozást.
Hali Steve!
Kicsit szigorú vagy , nem ? ? ? ?
Nem hiszem h az ember nem érdekel a gép mögött
Akarsz róla beszélni
FIGU
A Mulder altal ajanlott Z tulaja akart engem atvagni a blokkal
Szia Csutka!
Az 58-as kurva nagy
Én 195cm és 95kg vagyok az ICON jakom csak L-es és alá veszem a protektor inget,
de az öltöny méretem 54-es
FIGU
bevenni belőle nem egy nagy dolog, hamar megvan, az enyémet is most varrják, inkább a magasság a fontos, ha kell itthon tudok ajánlani bőröst is mert azért kell hozzá érteni
elnezest az Off-ert
majd ha valami komoly dolog is eszembe jut, elokerulok. addig mail. vagy barmi.
viszlat
Hmmm centire biztos jó, de kilóra lehet, hogy nagy. Ha nem jó, akkor lesz egy fölös zöld bőrruhám is, a változatosság kedvéért...
normál esetben az már egy jó 190 centi per 100 kilós ember, haverom 56-ost hord és 186 centi és 95 kiló
Fiúk, az 58-as méretű bőrruha kb mekkora emberkére jó? Szemezek eggyel az Ebayen (no nem magamnak... ), de lehet, hogy nagy lenne.
Szia Steve!
Nem kell ezt a dolgot annyira komolyan venni.
Igazad van, de ettől függetlenül én pont ezért csípem ezt az oldalt a konkurrens m*******.hu-val szemben, mert lazább légkör.
Nem azon megy a vita, hogy a feltett hír az most hír vagy túra vagy mi ...
HA NEM PROBLÉMA AKKOR MARADJON EZ Z750 - Z1000 TOPIK


tök örülök annak hogy sok ember egymásra talált itt és sokat beszélgetnek de:

maradjon ez a z750-z1000 motor topikja
(semmi bajom a kutyákkal, gyerekekkel, terhességgel , párkereséssel csak nem ide való)

ha leülök olvasni a fórumot 4-5 oldalt kell visszaolvasnom és semmi motorral kapcsolatos hozzászólást nem tudok kiszűrni az egyébből.

Légyszi adjátok meg egymásnak az emailcímeteket,telszámotokat vagy folytassátok egy "Off"- topikban

pl


remélem mégértetek és olyan lesz a topik mint volt
előre is köszi
A leendo ferj a ZZR forumon c.z neven kozismert szemelyiseg... Hat ugy van, hogy nekem ev vegeig tart a kinti munkam, es addig itt maradok, o meg addig otthon marad, mert az o munkahelyen nem ertekelnek a dolgot... En meg idonkent hazajarok... Egyebkent a kinti munka oromere rendezett bucsubulimon talalkoztunk... Hogy is szoktak mondani, a jo hazassag titka a kulon haloszoba? Mondjuk az 1200 km-re kulon mar egy kicsit tulzas...