Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na
Hát ahogy nézem egyelőre nem az Orsit... de ami késik arra kurva sokat kell várni...

Amúgy a Gábort...
ezek lemaradtak
dől a lé
kit?
Na most már kabbe a ... aaa... aa... szóval izé. Mi most dolgozunk, még ha nem is tűnik fel... Azt csak zárójelben jegyzem meg, hogy hozzád jó közel fog ezzel a fuvarral végezni, és én fogom összeszedni...
ja ja ja
nem tudom hívni ha Te is hívod
Már beszéltem vele, csak közben is csörgettek...
tényleg hívjam?
persze hogy hivja ha sokat kerdezgeted, akkor nem tudja hivni, mert neked akar valaszolni
dícséretes,meg nem is lakásba való egy kutya,merrt ha nem vagy otthon megöli az unalom!Vagy a kutya a bútorokat
Lucanak a dednagyanyja vett egy elemes zondoraszeruseget, ami persze fix dallamokat jatszik, baromi hamisan fel delutan azt kellett hallgatni borzalmas volt
Hívod Mike-t?
most én vihogtam fel
DE már rutinos vagyok,a fiam ilyen ajándék után mindíg kérdezi hogy hova lettek az elemek
egy drotszoru tacskot nagyon szeretnek de majd ha lesz kerteshazam, akkor lehet csak. nem fair a lepcsozessel kinozni egy tacsit
Egy szintetizátorra már ráléptem véletlenül... azt is rokon hozta...
Hívod Mike elvtársat? Menés van... Nagyenyed u. 3. csak megint csörgök...
ezeket mindig a rokonok hozzák ajándékba! Mint a gitárt szintetizátort,trombitát!
Dehogy... ahogy nézem a fogyást, pont ma írt a marketinges csaj...
se kandallo, se pipa
de lassan kene felvenni egy pizsamat, mert sajna nincs az a borzaszto nyari kanikula
egy hosszútestű ámde rövid lábú kutya?
elnezest, de felrohogtem
de legalabb tanulok ebbol es ha majd az en gyerkocom is ilyen VAD dolgokat akar, kapasbol meg sem veszem neki
kandalló,pipa?