Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jo reggelt az Uraknak
hogysmint igy koran reggel? megyunk strandolni?
Árpó!Borsót keresd.ilyet árul asszem 1.2-ért.
Grat a döntéshez. Megvan már a vasparipa?
A kezelhetősége nagyon jó! Ha kezdő nagymotoros vagy akkor is jó. Csak finoman az elején amíg meg nem ismered igazán.
Műszakilag meg tényleg ha maga jó a vas akkor nem lesz gond vele, de ezekről tényleg vissza tudsz olvasni.
Sok infót megtudsz, ha türelmesen elolvasod az elejétől a fórumot. Minden benne van. Gratuláció a választásodhoz.
Üdv Mindenkinek!2004-2005-ös kicsi Z-röl szeretnék véleményeket hallani mert ez lett a kiválasztott!
Milyen meghibásodások jöhetnek elö...kezelhetösége milyen?(kezdö motoros vagyok)elöre is kössz a válaszokért!
Bocsi, nem vettem észre a fülbevalót. Olyan jó kis masszív gyermek, talán azért néztem fiúnak. Majd összehozzuk a fiammal.
Holnapután lesz 11 hónapos és amúgy kislány.
Hát igazad van sajna. Sajnálatos és érthetetlen.
Nyugodj Békében.
Basszameg......Nyugodj Békében Koló
Mennyi idős a kislegény? Az enyém 11 hónapos
Hát mit ne mondjak, ha csucsu elmegy akkor szavazok és nézem, de ez a klipp egy kicsitt gyengusra, pontosabban kapkodósra, idegbetegre sikerült.
De ha nem osztod meg akkor nem tudom véleményezni.
Hát a családi, gyerekes összefutás?
Motorral nehezen vinném a 11 hónapos lányunkat.

Párszor látott a motorral, de szerencsére mostmár nem fél a motortól. Amióta rá lett ültetve és nekilátott ütlegelni a tankot jó barátok. Azóta ha megy egy motoros és látja akkor nézi a motoros és engem majd ismét a motoros és nem érti a dolgot. Ott apa szokott lenni.
Kis tüdér!

Itt pl megszerezte a telefonomat.
hasonló az enyémen is, a városban hörög, meg visszadurrog mondjuk kicsit meg is ilyedtem, de azt mondták az okosok, hogy az FZ1 ilyen, nem lehet vele mit tenni... nagyon komoly féktávon a hangja! én is annyiért vettem mint te!
jaaaaaaaaaaaaa hat ugy konnyu
sok sikert!
Köszönöm. De a telefonszám már nagybetűkkel a kis faliúságomra kiírva itthon:)
ez az
legalabbis a bemutato. gondolom itt megvan minden, ami kell a jelentkezeshez
Hi Botomi.

Én nagyon meg vagyok elégedve a dobbal, sőt most hogy kiégett egy kicsit egyre jobb. Minden egyes gázadás, és elvétel egy komolyabb orgazmus nálam baszki:)

Nincs videó h a tieden hogy szól?
Ha ez így megy tovább, szervezhetünk családi napot is, gyerekekkel és gyermekre várókkal. Had szokják
hi! valami azért közös bennünk, mégha a márkajelzés nem is stimmel az igazat megvallva sokáig szemezgettemn is a kavával! hogy vagy megelégedve a dobbal? honnan szerezted be?
Szia:)

Részemről a megtiszteltetés h eszedbe jutottam. Azt hiszem h a Bar az a legelső itthon futott valóságshow volt. És bizony lehet h jelentkezni fogok.:)
hat nem
viszont tegnap este eszembe jutottal! a Viasat-on megy egy hirdetes, valami Bar 2.0 a cime, ha jol sejtem, akkor valami mixer-musor. lehet ra jelentkezni
Nem egy mozgalmas topic a miénk
Anatómiai értelemben a "fejem lágya" benövése már megtörtént , jó pár évvel ezelőtt.
De amire gondolsz, nem feltétlen kor kérdése.
Mondhatod erre, h könnyen beszélek én (hiszen a farok másik oldalán vagyok )
és teljesen igazad van, nem vagyunk egyformák (hál isten )
A lényeg amit a nagy rizsából ki akartam hozni, gratula ahhoz h tudod mit akarsz,
és ahhoz is amit akarsz
FIGU