Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na jót dumáltunk a FIGU-val és kipróbálta a nagy Z-t és egy Aprilia Tuonot. Tetszett neki. Borsó kár, hogy nem jöttél. Fagyiztunk is. Teszek fel képeket is FIGUról, csak egy kicst visszaveszem a méretét, mert túl nagy. Mármint a fotónak.
Sziasztok, egy z750-est szeretnék venni és olyan kérdésem lenne h az 1milla 1,2milla körüli 2004-esek mennyire jok?
Elöre is köszi
Persze, írjál e-mailt. Én a hűtővédővel szemezek, de még nem tudom, hogy kell-e az nekem...
Szia Csutka!
Szeretném a segítségedet kérni egy romatech-es rendelés erejéig ha lehet!
Pl. nekem, de engem tuti nem látsz arra....
Pilisvörösvár, Piliscsaba, Dorog körzetébe nincs valakinek egy zöld Z-je? Elég sokat szoktam látni
Gratula a gephez!
Az enyemen ilyen bukogomba van: www.romatech.de
Oké köszi szépen mindenkinek!
Üdv.!
Részemről is mega gratula a géphez,nekem a héten volt meg az 1000-es szervíz,és ma kaptam meg az 5 ajándékot hozzá!
Délben ugyanez voltam, fekete kicsiZ-vel, fekete bukóval. Úgyhogy nem engem láttál...
Hali! Grat hozzá. Bukógomba elvben "kingmidas" nick itt. Ha jól tudom. Keresd meg és írj neki.
Hali, gratula a géphez. KingMidas-nak írj. Itt a fórumon. Nekem is ő csinálja. Remélem.
tegnap f6 korul ki gurult az oktogon fele a koruton? (fekete / piros z1000 / tuzpiros buko)
Sziasztok tegnap sikerült megvennem az első motoromat kicsi Z-t.. Hát ez valami isten király moci Nem tudnátok nekem valamit ajálani hol tudnék hozzá bukó gombát venni mert a kereskedésbe elég horror összeget mondtak
miben különbözik szerinted a 636 és z750 hátsó kereke?
és ez a keret is cask akkor van ha a ktmet eltudom adni 7ért,ami teljességgel lehetetlen igazából. szóval motorozom vele tovább ha nagyon kell,ott a düvil,azt elvihetem túrázni..csak hát azért nem egy élmény azzal motorozni
Jahm...akkor tényleg Hornet. De sok motor van még ami jó lehet. De az biztos h negyon meg kell nézni h mit veszel használtan.
1 misi a keret..inkább 900ezer
Z 750?

Csak ajánlani tudom
hát egy horneten töröm a fejem.... csak a 900asok drágák..a 600asoktól meg félek, sok olasz motor van itthonm,amik már szét voltak jó párszor szedve
Add el a rákba és vegyél egy másikat. Erre nem gondoltál.
Keréééék....pfff...még magázódunk a motorral. Sztem jövőre kezdem próbálgatni.
jah...de miután letiltottad,valami kerékre vártam hát,újabban elment az olajpumpám is a sírba...így nem tudom mikor lesz kész
Akkor mostmár csak úgy kéne találkoznunk, h te is motorral vagy.
Fasza a hangja a dobnak a motoron nem?
Beelőztem a kamiont,aztán láttam a tükörben,hogy egy narancs Zé beragadt...aztán feltűnt hogy ezüst krossz bukó,majd hebo mez... elég egyértelmű vált számomra hogy Te vagy jó a szemem