Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

okés, akár majd elkérhetem én is azt a kamerát egy pár kör erejéig
Feltoltam az 50 megás verziót. Remélem jó lesz. Inkább nem küldeném el, mert látványra nem valami nagy, inkább a hang tetszik. De hamarosan megvan a sisak kamera és akkor csinálok onboard felvételt előre és hátra is.
láthattalak téged délelőtt nagy hangal a vasút felé?
látom vecsési vagy én meg ott dolgozok !
ma biztosan nem erek ra, de pentekrol meg beszeljunk, mert erdekel, hogy mit muveltek
a szupertitkos mailcimem volkay_orsi@hotmail.com
irj egy mailt, h hova kell menni pontosan. v mittomen
pl ma este 8kor, illetve pénteken este 8kor. vasárnap is edzünk de az amolyan csapatépítő jellegű sok ökörködéssel. ma én csak 1 órát leszek, de pénteken már szeretnék edzeni. 8kor kezdünk a Vasas műfüves pályán a XIII. kerületben.
szolj, h mikor van olyan edzes, amit erdemes megnezni es megprobalok elmenni
nagyjából... most sok a játék, mivel közeledik a meccs ezért gyakorolni kell a play-eket...

A melegtől elkezdett fájni a lábam úgyhogy ma mégsem edzek...
küld már át mailbe a 200 megás verziót a kacsorjanikakukacfreemailponthura
205 mega lett , vágás és szerkesztés után, most nézegetem, hogy butítva, hogyan tudom megcsinálni. olyan 50 mega alá kellene szorítanom.
vidivel h állsz már
Lehet viszem megint a fotósomat (hugomat) , de ha nem akkor lesz ott semleges aki megcsinálja
És ki fog fényképezni?
majd ha vége lesz a pályázásnak akkor összeszedünk mindnekit és motorokkal együtt tablókép
Az jó 5let, de akkor a Z-sek gyülekezzenek egy helyen, mondjuk a kerítés mellett, a pálya oldalán.
az izzadt pasik ahogy egymasnak rohannak nagy erovel?
jöv héten csütörtökön egy fórumos csoportképet készítünk úgy készüljetek
Tényleg valamikor egy edzést nem néznél meg? Olyankor is játszunk csak éppen egymás ellen...
oooo, nagyon tutik
de erdekes , rajtam kivul mindenkinek leer a laba rendesen a foldre
feltöltöttem néhány képet a galériába a vasárnap esti ringes motorozásról
Legyen úgy... de azért ma még edzek egyet, hátha...
Úgy, mint az első képeden?
akkor mi lenne, ha mindketten a palya szelen ulnenk? az mar olyan, mintha a palyan lennel es meg mellettem is ulsz
de inkabb vigyazz a terdedre
Az az igazság, hogy a doki rám bízta a döntést. Ma délután lemegyek edzésre, kicsit megterheljük és kiderül. Szerintem ha máshogy nem akkor szénné jegelve de pályára kell lépnem... ráadásul free safety poszton igencsak csehül állunk, gyakorlatilag csak én vagyok... lennék... vagy mi...

Bár a mellédülés igencsak ellenállhatatlanul csábító lehetőség...
hehe koszi
aaaaaa, vagy visszakeresik, v majd mi megbeszeljuk ujra a lelaton
kar, hogy a terded nem jott rendbe bar a palya szelen is nagyon jol mutatsz, meg annak is orulok, ha mellem ulsz, de megiscsak jatszani volna az igazi