Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Becike, mikor voltal a Stilfser jochon? Majus elejen meg zarva volt.
hat betoji es fel, hogy kikerulom
ha mast nem a parkoloban, amikor a motorjat tamasztja
Hát a Borsónak igaza van. Ha ott vagy akkor fenn a helyed a pályás. Ha megy a gép, s nem bejáratós és ott is vagy akkor mi tartana vissza?
a ruhad mindegy lesz, ugyse azt nezzuk majd viszont motoroznod Neked is KELL
nem szabad kihagyni egy ilyen lehetoseget
Sziasztok! Tud esetleg vki. segíteni felnijavítás fennforgásában Szfvár. környékén rövid határidővel?
Az a baj, hogy már bennem kelt felháborodást és nem másban a rucim állapota .
Sajna mar total kockas a jo kis gumma. Pedig meg ki kell huznia egy darabig...
Hja, kerem, van a motorozik, van aki a szekrenyben orizgeti a cuccat...
(Bar a bogaras bukom mostansag tobb helyen felhaborodast valtott ki. Pedig meg azt szoktam a legtobbet takaritani... )
Na ez barátian hangzikm kipróbálom. Szegény kabátom már nagyon viseltes, és még csak 1 éves...
ok, júni 5! Most még jó és ha a törénések is úgy akarják megyek fotózlak Titeket!
Ha nem az autópályát érted alatta, akkor én úgy emlékszem, hogy azaz út nem az.
...mint a szél
Próbálok ma este idt szakítani a videó összeállítására.
hat azert az utolson igazan szepen kiszaladtam a kepbol
sajnos csak ilyenekkel tudok szolgálni majd legközelebb csinálunk jobbakat
nezdmááááááááááá ezeken mindegyiken rajta vagyok
koszonom szepen
Ha tudtam volna, hogy mész, mentem volna. Körözni nem mert ahhoz béna vagyok, de legalább fotóztam volna...
egy pár hátsó felvétel készült
a debrecen elkerülő az nem fizetős mert én ott szoktam bejárni, de tovább még nem mentem, de sztem ha nyír1re mész akkor már rá kell hajtani a pályára is
Sajna nem tudom, de ha autópálya akkor igen. Ha nem sokat mész rajta akkor lehet kockáztatni.
Amúgy meg ha nem autópálya akkor max a 7.5 Tonna felett kell azt meg nem éred el még kocsival sem.
Absorb neveztű cucc (bőrtisztító folyadék) nekem bevállt. Ikea-ban kapsz, legutóbb azt hiszem 995 pénz volt.
Szaztok.
Volna egy kérésem A Debrecent elkerülőut amej megy Nyíregyházára az fízetős.
Hát sajnálom!
Én is csak úgy csináltam, hogy ki a gép a púp alól, klikk-klikk és vissza, mert mehettünk fel.
Legközelebb viszek magammal egy plusz főt aki csak fotóz.
7417-es hozzászólás. Tényleg nem figyelsz .
erossen serelmezem, hogy ROLAM, mint az egyetlen HÖLGY resztvevorol egyetlen kep SEM keszult