Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!
Remélem mindenki épégben hazaért.
Nagyon jó volt. Legközelebb is szívesen megyek.
Van pár kép majd fellököm őket.

Üdv
Uraim, remek volt a mai nap. öröm volt látni, a Z tulajokat, most már valóságban is, és nem csak virtuálisan beszélgetni. De a legközelebb jó lenne nekünk Z-seknek egy kupacba gyülekezni. Esetleg egyszer nem akarunk egy közös Z túrát szervezni egy kiadós ebéddel megkoronázva? Ott mág jobban össze tudnánk ismerkedni. Jöhetnek a hitehagyott bárányok is

A videót feldolgozom és felrakom.
Szíasztok Kacsorjaníka a4gyes ut míjen a hét végén mennék Nyíregyházára Szentesről,hogy a legközeleb. köszí.
ok
Nálunk tűz a nap, úgyhogy tűzők lassan én is.
Én még várok egy kicsit, a radarkép alapján esik Pest keleti részén.
Idén már kétszer szarnakáztam....
Ok a dolog megfelel. Ott leszek 5-re a Kucorgó téren egy fekete kicsi Z-vel.
Ha közbejönne valami akkor a mobilom: 0670 385-9421

Üdv
mi is megyünk keletről egy narancs, egy ezüst, és egy fekete Z-vel, és lesz köztünk egy fekete bárány is egy R1 személyében
Hali Versionx

Lehet, hogy kijutok én is a ringre, ha neked megfelel 5-kor a Kucorgónál, öszefuthatunk!
Hali!

Már másodszor csinál a Z-ém olyat, hogy váltás közben leáll. 5-ből 6-ba, vagy vissza hosszú kuplungolásnál. Van valakinek tippje? (tudom, váltsak gyorsan:-)) Fényszoró magasságot hol kell állítani?
Hölgyeim és uraim.
Végre elérkezett a nagy nap. így nézünk ki
Szia Soma !

Reményeim szerint kint leszek este a ringen, egy kék 2004-es z750-el. A lassú csoportban fogok próbálkozni.
fuzsi@t-online.hu
30/9127617

Üdv, CsJ.
Na én is megyek! Az érkezés az kérdéses mert azon gondolkodtam hogy valakihez csatlakozva menjek vagy innen 17-kerből hátul guruljak át. Az első felé húzok, mert helyismerettel a ringen nem rendelkezek.
Szóval nyitott vagyok infóra vagy helyre és időpontra ahol összefutunk és gurulunk ki.
Holnap Kawasaki nap, ugye nem felejtettétek el. Jó lenne, ha sokan lennénk innen. Szeretnék egy jó kis videót rittyenteni rólatok. Én 5 körül érkezek. Keressétek a rendszámomat. (UIV-989) Zöld kicsiZé.

Ja ha valakinek kell aksi, akkor Tökölön van egy nagykereskedő, akitől most vettem kedvezménnyel (8500-ért). Motoros ember. Jó fej és segítőkész. Akit érdekel szóljon és hivatkozzon rám. Van tuti automata töltője, aminek van egy adaptere. És így az aksit nem kell kivenni töltéshez. Az új Z tulajok tudják, hogy nem fáklyásmenet a kiszerelés.

Holnap este, ne feledjétek. Ja és holnap gyereknap is lesz.
No problem,tiéd lehet!
Én meg kihúzom az elejét a Desmosedici RR-nek ,amíg lefoglalod a népet
jolvan, gyertek csak majd talizunk
amíg nem figyelsz visszaépítem a mocidat normál telósra :P
Szia Steve!

Én ott leszek , megyünk innen páran egy kis túrával egybekötve!
Sziasztok!
Van egy csomó használt MOTORGUMIM.Nagyon szép állapotban NAGYON OLCSÓN eladók!(akár vágott slick is-nem szétpályázott,nagyon szép állapotúak és csak 15ezer ft-ig!)
Ha valakinek szüksége van valamilyenre,akkor a 0630 4 151-723as számon elér.
RENDELÉSRE ÚJAK IS VANNAK KELLŐEN ÁR ALATT :)
Mindenkinek kellemes hétvégét-és széles utat
holnap aprilia-ducati-ktm tesztnap lesz orfű-abaliget átkötőn
jön valaki?

link
Fuzsi!

Az első időpont május 31-június 01. Szállás Mariazell , hét közepéig jó idő lesz, a hétvége előrejelzése még bizonytalan. Van még két srác RAJTUNK kívül, velük hétfőn egyeztetek. Valami mobilabb elérhetőséget adhatnál
Köszönöm mindenkinek, tényleg egész jó lett!
Áááá... Ez nagyon szép lett... Látom nem lett benne fekete, de nemis baj, mert így is nagon csöcsi!

GRAT!
Ááááá... Énis csak optikázgatom. Eszembe sincs elrontani műszakilag egy kis plusz lóerőért, amit mindenféle versenykorülményre kitalált kütyüvel érnék el. Nekem ez a 123-127Le és 96Nm untig elég! bármire! És akinek nem, az már komolyabban pályázik. Sztem...

Hasidom RULZ és nekem olyan KELL!
ritkán használom a tanktasit. nem akarok fóliázni.
BÍVALY memárt ha a tank táskaalá teszel folpakkot kárvolna a széptankért.
Gyári hasidom 90E, de tuti a színegyezés. Én a felárat választottam.