Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

2008-as z750-re tudna vki ajánlani plexit?
Néztem a neten több fajtát, de egyikről sem tudom, melyik fekszik fel a fejidomra rezgésmentesen.
Vkinek vmi tapasztalata plexi ügyben? :)
igen, én ismerem
nagyon jó vétel, tele extrákkal,
ismerem King komát személyesen tuti motor tényleg
enyémbe 54 van hiába van patika állapotban meg teli "extrákkal" jövőre szerintem szarért se tudom majd eladni
Kingmidas gépét ismeri valaki? Ha jól láttam hirdeti Z1000-ként. Úgy nézem, hogy Z750-be van egy Z1000 blokk szerelve, ZX6R telókkal. Egyedi megjelenésű dögös gép. Ha kingmidas olvasod ezt, és küldenél infókat mailben a motorról, azt megköszönném!
ja, tuono jopofa motor de haveromnak (elso tulaj) most esett szet egy 2006os, 33.000km utan. 1 par csapagy elszallt meg az olajpumpa.
Z-mbe olyan 44 korul van de meg erintetlen a blokkja :D
Sziasztok!
Elsősorban az Érdi lakosoktól kérnék infót!
Keresek csempe matricát a gyerkőcnek, de sehol nem találtam
Azt a tippet kaptam, hogy Érden a lépcsős Abc-ben lehet kapni, de vajon merre találom?
Előre is köszönöm!
kis áttételezéssel megoldható, nyilván sose lesz 160Le,
de pár fogaskerék csudát tesz
Tuono azért nem lesz nekem se, ha nem lenne az MT rohadt drága az elcsábítana pedig kurva nehéz dög,
A Tuonón én is gondolkodtam, olvastam róla, hogy nagyon megy és az egyik legjobb V2, valamint nagyon bejön a formavilága. Viszont azt is olvastam, hogy olasz, és nem túl megbízható! Azt hiszem engem a sor 4 megfertőzött örökre. Most adtam el a GSXR1000-t, aminek a teljesítménye nagyon bejött, de a csutkakormányt már nem szeretem. Ha a Z1000 is ezt produkálná, akkor ez lenne az álom motorom!
én Tuonóval mentem az tetszett,
meg MT01-el na az alapjáraton is bika
Köszi! Nem jött be a V2. Amiket a nyomatékról, meg a teljesítményről írnak, az túl van misztifikálva. Miután elkezdtem használni, és az SV fórumon érdeklődtem, mindenki azt mondta hogy ez V2 és nem sor4. Motorfék brutál, de a motor 4000 alatt halott. Lakott területen mikor 50-et akartam menni az max 3-ik. Azt írták ez "férfias" motor, és "munkásosabb" mint egy soros. Egyébként sor 600-nak felel meg talán. Formára az oldalidommal nagyon bejött.
külföldi rendszámos, tulaj magyar csak ami nem gond csak hogy tudd,
SV-vel mi volt a gond?
Esetleg érdekelne a Z1000. Küldj róla képeket, és leírást a sérülésről!
Üdv mindenkinek!
Kis kitérő után szeretnék újra visszatérni a Z1000-hez. Ha valakinek esetleg van eladó itt a fórumon, vagy tud eladót az kérem jelezze! Vettem a Z1000 után egy SV1000-et, majd egy GSXR1000-et, de rá kellett jönnöm, hogy csak a Z a nekem való! Jelezzétek ha van eladó, itt a fórumon, vagy az adatlapomon találtok elérhetőséget.
hali skacok
megnézlek benneteket én is sajna elmenni nem tudok de kigurulok
Rendben. Én ott leszek 13-kor a MP-nál.
Lehet az is, majd megbeszéljük hogy ki mekkora karikát akar menni. Akkor most már végleges 13:00 mobil petrol!
Jaaaaaa, már rájöttem merre van.
Ok, akkor ott 13-kor?
dobogókő? Üvegtigris az útvonal?
Mobil petrol a 6 os 7 es körforgónál a dombtetőn
Melyik az az elefántos kút?
Érdi vagyok, de ezt nem vágom hol van. Az érdi Tesco még megy. :)
A 13 óra nekem is jó.
Nekem teljesen jo! Van vmi tervezett irány vagy majd ott megbeszéljük
Most végeztem,ha nektek jó akkor 13-kor indulni az érdi "elefántos" kúttól A M6-os körforgónál?!Aki akar csatlakozhat!
A Tesco parkoló az teljesen tökéletes.
Mikor találkozzunk ott?
Mondjuk 3-kor? Addigra talán már nem lesz annyira meleg.
Vagy később? Vagy előbb?
Mi legyen? Mondjatok valami támpontot.
Tömeg és én battáról. Nekem bármikor jó. Kiindulási pontnak jo az érdi teso parkolo már csak időpont kéne!
Én Érden lakok. A környékről valaki?
Beszéljünk meg egy találkozó helyet, szerintem minél előbb, mert lehet más is csatlakozna.
én is benne lehetek, mikor gondoltátok?