Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azért beszélnek le mert maguknak akarják
Meg kell nézetni egy hozzáértővel, aztán ha fajin akkó elkő hozni és örűni a jóbótnak
Azt cseszhetem.Az a kis kerék a tárcsa környékén amin vannak a lukak az nemigen van sehol a képen.
integrált... a pilótába
Képeken én nem látom az ABS-t.
Ha igaz lenne amit ír akkor meg kell nézni. ABS-es motor ennyiért szerintem nincs.
Nem vagyok képben most az árakkal de ezek 1millió körül mozognak még mindig.

Persze ha vagányak voltunk és most viszi a bank a házat és gyorsan pénzzé kell tenni akkor érthető.
Szerintem valami elírás történt, vagy az árat vagy az állapotot írta el.Ennyiért nincs ilyen motor!
Sziasztok Erről a Motorról tud Valaki Valamit?! link Mert az egyik Barátom megszeretné venni! Vélemény ?
2006 utáni z750 mennyire alkalmas két személlyel túrázni?
130 as tempónál mennyit fogyaszt?
Pest környékiek közül nincs kedve vkinek gurulni délután vmerre?
Tudok róla 2 képet adni, hátha az segít:
Csat, illetve tépőzár. Fateromnak volt Z1000-en, én is használtam Z750-en, de szerintem minden motorra rá lehet rakni.
hali milyen felfogatás sima csatis?jó z750re 2004
Egy mosás aztán go.
Lassan elkészül a gép de segítsetek ha valamit nem jól csináltam...
Szervíz könyv 18 litert (5 US gal) ír.
Az utolsó kocka esetén min. 5 liter van még a tankban, ha már villog akkor 4 liter (kézikönyv szerint).
Igen, finom emelkedésű. M10-es mérethez ez nem gyakori/megszokott, de alkalmazzák. Biztosan kapsz
Köszi.
Kérdezte a fickó hogy milyet küldjön (6,8,10).
Átmérőre 10-es, mondom akkor 10-est küldjön.
Ez sűrűmenetű vagy milyen?
Csavarboltban kapok ilyet?
M10x1,25
Sziasztok.
Rendeltünk egy emelőszemet a Zalagumitól, de nem jó a menetemelkedés.
Valaki meg tudná mondani hogy milyen csavar kell a Z750S lengővillájába (2006)?
Gumicsőbe golyó, vagy filctoll kupak. Ha nem tetszik az eredmény visszaállítod, ingyen volt. Vigyázz csak az egyik csövet dugózd le, a másik a kartelgáz visszavezető!
Az első szériának 19 literes a tankja, 4 liternél kezd el villogni a fuel felirat.
A frissebb szériáknak 18,5 literes a tankja.
szerintem benne van az a könyvben.

nekem 2007 és úgy rémlik, hogy 18litykós