Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A legolcsóbb megoldás ha megveszed az R1-em komplett elejét. Ha eladod a saját alkatrészeidet kevesebb mint 20,000Ft-ba kerül a móka, kis szerencsével nullára kihozod.
A legjobb megoldás talán egy 636 futómű persze, mindenki ezt szajkózza. Annál is van munka azért.
A 4 db ZX9-esemből 99-2002-ig mind jól ment feltűnően keveset fogyasztott. Volt szélvédelme, el lehetett vele menni 2 személlyel túrázni. Példa konstans 180-200 között (picivel 8000 fordulat alatt) 6 liter, túrázva 120-140 között 5,2-5,4 utassal. Z 140-nél 7 liter
2005-ös nagyon keveset futott Z1000 alapból 1,5-2 literrel evett többet. Elég sokat reszeltem hogy csak 1 liter legyen a különbség, de persze még mindig ott volt hogy a rövidebb áttétel ellenére is gyengébben ment.
Kicseréltem a komplett futóművet, féket, stb. úgy már egész jó motor lett belőle. Lehet emelni a komplett fejidomon 6 centit, akkor már van szélvédelem is.
Nem lett volna gond, ha nem kétszer annyiba került volna a Z, mint a kilences.
A végén 800-ért (1,5 körül volt a piaci ára egy gyárinak)számolták be a feljavított motort (nem ezeréves zx7 hanem fiatal zx10 futómű volt benne) egy GSX-R-be, amit nem kellett tuningolni, minden jó volt rajta.
Én csak úgy tudtam, hogy levettem a fejidomot.

de csak pár csavar.
Szia!

Hát te jól visszaolvastál
Le kell venni a fejidomot,másképp nem megy
Hali.Tegnap akartam helyzetjelzöt cserélni de lehet vaksi vagyok de hogyan szedted ki mert nem hiszem el hogy hátulról nem lehet kicserélni az izzót amugy én kéket akartam belerakni narancs a vasam de ha találok rakok bele narancsot lehet.köszi a választ
Halló! Ennyire rossz tapasztalatod van?!
robbantott abran ilyet nem talaltam, le tudod fenykepezni?
Érdeklődnék, hogy kipufogó szelep aktuátort tud valaki szerezni, szerintem az döglött meg. 2007 Z750
király, akkor lecsekkolom hogy az milyen állapotban van
kösz az infot
Persze! A krómszár tök egyforma.
azt hittem vmi horror összeg egy első lánckerék... pár ezer forinton nem fogok cigánykodni

igazából nekem még szokni kell a sok henger magas fordulatszám dolgot, 100 nál 6 ban én még váltanám a 7 et is
ja, amúgy a bal oldalit nem dobtam el, szerinted a króm csövet abból is át lehetne rakni?
Ülj le egyes!
Z750 03-07 közöttihez Givi csomagtartó+platni,esetleg doboz is eladó.Érd: 703179083.
ja, hülye voltam es a régi csizmat kromcsövestül midenestül kukába vágtam
Na megy ez neked:-) ügyes vagy. én szervizbe vinném
Kell egy célszerszám!
Az alu részét befogod satuba (alu pofával!)
A másik végén a célszerszámmal simán kitekered a króm szárat!
A hol a csapágy van ott biztos hogy van furat is!
Kell egy olyan cyövet esztergáltatni aminek a belsö átmérője 0,5 mm -el nagyobb mint a krómszár átmérője. Majd a csövet merőlegesen meg kell fúrni azzal az átmérővel amilyen furat van a krómszáron keresztbe.
A csövet ráhúzod a szárra majd a furatokat egy vonalba téve átdugsz egy csapot rajtuk. Igy már sérülésmentesen szét tudod tekerni.Ha hegesztesz valami hatszöget a cső végére akkor nem kell csőfogózni sem!
Viszont meg kell nézni előtte hogy az alu részében nincs e biztosító hernyó csavar a széttekeredés ellen. Ha van akkor azt is ki kell venni.
PL CBR 954 -en semmi nem volt csak simán szétjött de a GSXR 1100 on van biztosító csavar.
Mivel lehet azt kitekerni?vagy hogyan fogod be a szárat, h ne sérüljön?
Miért nem cseréled meg a két krómszárat ?
Az új csizmabol ki kell tekerni a rosszat ami sérült.
A régi sérült csizmabol (amin törött a fül) abból meg atteszed a jó szárat !
Tehát a két szarbol csinálsz egy jót.
Tavaly jol megszivattam magam amikor kicsereltem a jobb elso telom also reszet egy olyanra aminek serulesmentes a sarvedotarto resze mert ez meg szetcseszi a teloszimeringet. A krom reszen vannak serulesek. Ha esetleg tud valaki egy ilyen alkatreszt (2005-2006os 636os jobbos telo) akkor sikitson. Koszi

neztem amcsi ebayrol tudok rendelni egy komplett jobbost ami kb 35repa, ha nem talalok helyben akkor az lesz
hali skacok
lánckerék ügyben használjátok a keresőt de tényleg rengetegszer átdumáltuk és sokkal gyorsabban meg van a válasz
az első lánckerék -1 tuti, szerintem inkább vedd meg kb 3500 pengő és ha nem tetszik nagy bukta nélkül még mindig tovább adhatod
Sziasztok!
Z750 első telóját szeretném fordított telóra cserélni! Mit ajánlotok? Esetleg valami olyan villa amihez nem kell vennem új tárcsát és féknyerget? Vagy mi lenne a legolcsóbb megoldás? :D
tapasztalat mondjuk engem is érdekelne... vagy ha van vkinek használtba 1 el kisebb eső lánckereke egy próba erejéig elfogadnám
a kötelező szól nekem, a megbánás meg másnak? :D tapasztalatot írhatnál nekem is :D